Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Mladším žáků se postup do semifinále vyhnul

V sobotu měla liga mladších žáků na programu závěrečné kolo a zároveň čtvrtfinálový zápas. Brněnský Atým zajížděl do Znojma a Btým naopak do Náchoda. Jak se jim dařilo?

  

Brněnský seniorský Atým čekalo v Brně rozhodující semifinále o postup do finále České korfbalové extraligy, a proto nemohly s týmy odcestovat všichni tradiční trenéři. Jejich funkci zastoupili ve výjezdu trenér Marek s panem Němečkem, a na delší cestu do Náchoda vyrážela výprava pod vedením pana Voborného a pana Totha. Ještě jednou díky za pomoc.

 

Do Znojma cestovali hráči ve složení Adam Lorenz, Martin Němeček, Jiří Kohl, Dominik Čarvaš, Veronika Čarvašová, Veronika Dudová, Alžběta Mádrová, Sára Sahatciu.

   

V závěrečném kole základní části se jim postavil tým Českých Budějovic, který byl na průběžném druhém místě soutěže a tudíž favoritem utkání. Naši však vstoupili do zápasu velmi dobře a drželi se na dostřel. Konečná výsledek 3:6 byl velmi dobrý.

   

Tento i další výsledky rozhodly o tom, že stejné týmy se utkají i ve čtvrtfinále! Předchozí zápas naznačil, že bychom nemuseli být úplně bez šancí. Brněnští nastoupili do utkání bojovně a v poločase prohrávali pouze o koš. V druhé části se jim nepodařilo utkání otočit a prohráli stejně jako v předchozím utkání 3:6.  To znamená ukončení sezóny již v této fázi soutěže.

 

Výprava, která se vydala do dalekého Náchoda, se rodila velmi těžko a z různých důvodů se omlouvilo 6hráčů. K důležitým zápasům nakonec vyrazilo sedm statečných : Kryštof Malár, Matěj Kozumplík, Ondra Kozel, Eliška Kozumplíková, Eliška Tothová, Natálie Voborná, Anna Drobníková.  

    

V prvním zápase je čekal domácí Náchod, který nedal našim hráčům šanci a porazil je jasně 18:1. Ve čtvrtfinálovém utkání se postavili suverénovi této soutěže a to týmu Prostějova. Zkušený tým soupeře nedal našim žádnou šanci a vyhrál 28:2. I tento tým tudíž odehrál své poslední zápasy.

 

Všichni hráči se po konci soutěže mohou dále soustředit na venkovní turnaje. První je čeká na brněnském písku v Komíně 30.5. a o týden později v Náchodě na Českém poháru.

 

Závěrem bych chtěl ještě jednou poděkovat všem hráčům, kteří reprezentovali náš klub v této sezóně. Věřim, že se společně připravíme lépe na tu nadcházející a promluvíme výrazněji do konečného pořadí! :-)

    

Autor: jakma
Vydáno: 19.4. 2015 20:28
Přečteno: 742x
Hodnocení: 2.4 (celkem 279 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.