Sezóna 2017/2018

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp

Na ZŠ Arménské si v školním kole změřili síly žáci z více ročníků

V Bohunicích na ZŠ Arménské se školní kolo Korfbalového poháru odehrávalo i mezi družstvy z různých ročníků.

Nejdřív začaly všechny třídy zápasy ve své vlastní kategorii. Mezi čtvrťáky dominovala 4.B, která neztratila ani bod, o druhém místě pro 4.A rozhodla až penaltová loterie v zápase proti 4.C. V zápasy mezi dvěma družstvy z pátých tříd bylo úspěšnější Béčko, které porazilo Áčko rozdílem jediného koše. Následně byly na programu zápasy v semifinále. Čtvrťáci v nich ani v jednom případě nestačili na své starší soupeře z pátých tříd. Proto si čtvrťáci zopakovali vzájemný zápas v souboji o 3.místo a páťáci svoje soupeření ve finále. Oba zápasy však měli stejného vítěze jako v prvním klání.

Výsledky: 4.A - 4.B 1:3, 4.B - 4.C 2:1, 4.A - 4.C 2:1 pp., 5.A - 5.B 1:2.
Semifinále: 5.A - 4.B 2:0, 5.B - 4.A 1:0.
Zápas o 3.místo: 4.B - 4.A 4:1, finále: 5.A - 5.B 0:3.

Výběr dětí z Arménské se zúčastní obvodního kola Korfbalového poháru 9.3. na ZŠ Labská v Starém Lískovci. Tam bude bojovat o postup do městského finále, kde v loňském ročníku ZŠ Arménská chyběla.

Autor: Peter
Vydáno: 22.2. 2018 20:25
Hodnocení: 2 (celkem 48 hlasů)