Naše nejmenší čeká korfbalová premiéra

Po dvou měsících korfbalového drilu, který představoval propocená trička a učení základních pravidel, přichází náš první zápas.

15.12.2007 - hala VUT - Pod Palackého vrchem

Prvním naším soupeřem bude tým stejně starých dětí z Prostějova. Součástí korfbalového dne v Brně bude i souboj seniorských týmů obou měst.

Prozatím je nahlášeno a účast potvrdilo 7 holek a 7 kluků. Kolik se nás opravdu objeví na hřišti je však otázka. Záležet bude na zdraví některých hráčů, kteří byli v poslední době nemocní.

Zápasy se uskuteční ve víceúčelové hale VUT - Pod Palackého vrchem  v sobotu 15.12.2007

Program dne :

10.30 - 11.45 h. - VSK VUT Brno - SK RG Prostějov - zápas České korfbalové extraligy

11.55 - 12.40 h. - Brno - Prostějov - přátelský zápas žáků

13.00 - 14.15 h. - VSK VUT Brno - SK RG Prostějov - zápas České korfbalové extraligy

14.25 - 15.10 h. - Brno - Prostějov - přátelský zápas žáků

Zápas bude zajímavý také pro trenéry, kteří doposud takhle mladé hráče nikdy nevedli a získávají proto také první zkušenosti. Snad se i jejich premiéra na žákovské lavičce povede a budou mít dobrý pocit z odvedené práce.

Přijďte nás podpořit a zavzpomínat na své začátky. Určitě se při hře nebudete nudit.

Vaši nejmenší

Vydáno: 9.12. 2007 11:30