O finalistovi ČKE rozhodne až 3.semifinále

Je za námi druhé semifinálové utkání České korfbalové extraligy. A musíme s lítostí konstatovat, že stav série se srovnal na 1:1. To znamená, že o postupujícím do finále rozhodne třetí zápas, který se odehraje v sobotu 18. dubna od 16 hodin v brněnské hale v Bohunicích. Přijďte nás tedy opět podpořit!

Vstup do druhého utkáni série proti Kolínu se nám bohužel vůbec nepovedl. Kolínským se dařilo proměňovat šance, a tak se rychle ujali vedení 7:2. Bohužel ani náš oddychový čas nedokázal nástup Kolína zastavit a náskok navýšili až na hrozivých 12:3. Do šaten se pak v poločase odcházelo za stavu 12:4.

Nic jsme však nevzdali a do druhé půle jsme vlétl...i odhodlaní se zápasem ještě něco udělat a zdramatizovat ho. To se povedlo a dokázali jsme ztrátu postupně stáhnout na 13:10 a následně na 14:14. V tuto chvíli jsme šli dokonce i do vedení 14:15. Následnými dvěma koši se však vedení znovu ujal Kolín a dovedl tak utkání do vítězného konce za stavu 22:16.

To znamená, že o postupujícím do finále rozhodne třetí zápas, který se odehraje v sobotu 18. dubna od 16 hodin v brněnské hale v Bohunicích. Přijďte nás tedy podpořit v cestě za vysněným prvním brněnským titulem.

Autor: Admin
Vydáno: 13.4. 2015 08:38