Ohlasy po utkání

Jak viděli zápasy Petra Škrobová a Tomáš Cholava?

Petra Škrobová

1. zápas:

Oba dva zápasy ovlivnilo neproměňování šancí na obou stranách., kde ve hře převyšovala obrana nad útokem.Brno neproměňovalo několik šancí pod košem a na druhé straně Znojmo nedalo několik penalt.

Znojmo mělo převahu a Brno stále dotahovalo. Škoda, že když jsem srovnali skóre v druhé polovině jsme nedokázali soupeře přehrát.

Pro mne osobně velkým překvapením byl nástup Martina Žáka, a tímto mu přeji pevné zdraví a spoustu korfbalových úspěchů.

Tomáš Cholava

1. zápas:

I druhý zápas byl festivalem neproměněných šancí. V první polovině měli brněnští snad 10 dohozů ze tří metrů, které neproměnili, i díky tomu byl poločasový výsledek 4:4.

Po poločase se zdálo , že mají brněnští navrh, šli do vedení, ale Znojmo zdatně kontrovalo a deset minut před koncem získalo vedení o čtyři koše. Brněnští nesložili zbraně a kousek po kousku ukrajovali ze znojemského náskoku. Dvě minuty před koncem vedli znojemští už jen o koš, když střelou z deseti metrů vyrovnal Ivan. Nastalo prodloužení, které mělo rozhodnout zlatý koš. Brněnští ani znojemští své první útoky neproměnili, Eliška vybojovala penaltu, kterou Ondra neproměnil. Nakonec, ale brněnští slavili úspěch, když se střelou ze zadního rohu hřiště trefil Kuba.

Vydáno: 15.10. 2007 16:30