Poslední kolo ligy mladších žáků v základní části

Dne 21.2, v neděli, nás čekalo další a to poslední kolo.

Sraz byl v  6:50. Vlak jel v 7:18. Přijeli jsme do Prostějova a šli jsme na autobus. Autobusem jsme jeli téměř ke škole. Chvíli jsme šli a byly jsme na  místě. Přezuli jsme se a převlékli. V Prostějově nás udivila malá  tělocvična.

Čekal nás první zápas s Prostějovem B, ale ten jsme bohužel  prohráli. Pak jsme měli dva zápasy volno. Další zápas jsme hráli s  Prostějovem A, ale ten jsme zase prohráli. Další zápas jsme hráli s  Kolínem ten jsme taky prohráli. V celých třech zápasech jsme dali jen  dva koše.

Do příštích zápasů bych chtěl, aby jsme dali víc košů případně  vyhráli.

Filip Kovář

Brno - Prostějov B    0:12   (0:6)

Filip Kovář, David Košulič (Jakub Schuster), Marek Pospíšil (František Meluzín) Dominik Číž, Míša Dusová, Natálie Svobodová, Marie Pejřilová, Adéla Habláková

Brno - Prostějov A   0:12  (0:7)