Pravidla pro využití haly VUT

Je to velmi nepříjemné, ale bohužel po nepříjemných stížnostech ze strany vedení VUT na poslední extraligový zápas musíme zavést určitá pravidal na užívání haly při víkendových zápasech.

Prosím všechny, aby si pečlivě přečetli následující pravidla a pokud budou na zápase přítomni jako organizační tým, aby dohlíželi na jejich dodržování. Případné čtenáře z řad diváků prosím o dodržování těchto pravidel.

1) Na hrací plochu haly mají  přístup pouze hráči, jejich doprovod (trenéři, lékaři, vedoucí družstev) a organizační tým (organizátor utkání, zapisovatelé, ovládači časomíry a shot-clocku). Všichni musí být přezuti do sportovní obuvi nebo používat návleky.

2) Na hrací plochu dále mají přístup zástupci médií - fotografové, novináři a televizní štáb.

3) Po domluvě se správcem a organizátorem utkání je možné na plochu pustit děti hráčů nebo organizátorů, ale musí mít sportovní boty do haly.

4) Ostatní osoby nemají na hrací plochu přístup a MUSÍ být v hledišti na galerii! Vstup na galerii bude striktně oddělen od prostoru šaten, diváci budou vstupovat předním vchodem a po schodech projdou přímo na galerii. Organizační tým pro diváky před zápasem připraví na galerii lavičky na sezení.

5)  V nářaďovně mohou být uskladněny pouze 2 sady košů. Aktuálně jsou to: nová černá sada a červené koše. Koše se převáží výhradně na vozíku. Nové koše jsou extrémně těžké, takže jejich instalaci budou vždy dělat zaráz min. 2 kluci, nikdy ne samotné holky. Těžké tyče nesmí bouchnout do podlahy, jinak v ní udělají díru. Ze stejného důvodu není možné koulet koše. Protože jsou černé koše velké a těžké, budou se nakládat jako první, až na ně pokládat červené. Koše používané v hale musí mít podlepenou spodní hranu kobercem.

6) Po skončení utkání je třeba přepnout časomíru zpět do režimu "hodiny/teploměr", nesmí zůstat v režimu "časomíra/scoreboard".

7) Hala musí být po našem odchodu zcela uklizená, bez odpadků, bez stolků, židliček či laviček.

8) Je přísný zákaz vnášení nápojů z automatu do haly! Tento zákaz platí pro všechny bez výjimky! Chcete-li kafe, dejte si ho u automatu nebo před vchodem.

Je mi líto, že tato stritkní pravidla musíme zavést, ale bohužel jsme byli velmi tvrdě pokáráni za zcela nekontrolovaný přístup lidí na zápasy a z nich pramenící nepořádek v hale (bláto a kamínky z bot apod.).

Na každé utkání tak bude zvolen jeden "organizátor", který bude mít na starosti veškeré organizační povinnosti - vstup lidí, zapisovatelský stolek, postavení stolku, střídaček apod.

V případě dotazů se prosím obracejte na mne. Díky moc za pomoc při dodržování těchto pravidel.

Autor: Ondra
Vydáno: 28.9. 2008 21:37