Předposlední kola základních částí

O prvním březnovém víkendu se odehrají předposlední kola České korfbalové extraligy, ve kterém přivítá brněnský "A"tým soupeře z Moravské Třebové a 1.České korfbalové dorostenecké ligy, ve kterém se dorostenci naopak vydají do Kolína.

Sobota 1.3.2008

Dorostenci se utkají v 6. kole své soutěže s Kolínem "B", Bělou pod Bezdězem, Znojmem "B". Všechny zúčastněné týmy jsou v tabulce výše než Brno, ale o to větší budou mít brňané motivaci v získávání cenných bodů. Sestava už by se měla podobat té, která bude bojovat v baráži s některým extraligovým týmem.

V tomto kole tedy mají možnost získat dorostenci 0-9 bodů.

Neděle 2.3.2008

Brno - Moravská Třebová, hala Adamov

Aktuálně druzí brňané přivítají v 9.kole nováčka z Moravské Třebové, který je na posledním místě extraligové tabulky.
V zápase nebudou moci nastoupit Jiří Ježek a Ivan Vávra, kteří jsou právě z Třebové v Brně na hostování. Další ztrátou bude pro brněnské i domácí prostředí, protože kvůli obsazenosti brněnských hal se bude hrát v Adamově.

Povede se "domácím" potvrdit roli favorita a získat plných 6 bodů?

Který tým nakonec získá o tomto víkendu více bodů?  Anketa vpravo.

Obsáhlejší články k jednotlivým zápasům budou zveřejněny v příštím týdnu.

Vydáno: 20.2. 2008 21:00