Pro body do Znojma...

V tomto duchu se nesl nadpis článku, který upoutával na dorostenecký výlet do Znojma. A dorostenci to dodrželi. Domů body dovezli, ovšem kontumačně, v obou odehraných zápasech totiž prohráli a bodový zisk byl tedy pouze za velmi namáhavé a vysilující utkáni s Třeboni, která vůbec nedorazila:-) Ve zbylých utkáních však prohráli.

Znojmo x Brno

Od začátku bylo jasné, že Znojmo se bude chtít před svými fanoušky vytáhnout a nedopřeje tedy Brnu vyhrát lehce. A oni nedovolili vyhrát vůbec. V prvním poločase snad šance na vyrovnaný výsledek byly. Brno díky proměňovaným pokusům z dálky drželo s domácími krok. Ve druhém poločase se Znojmo probralo a nasázelo Brňanům koše, na které nedokázali reagovat. Na tabuli na konci svítilo 11:6.

Brno x Kutná Hora

Do tohoto matche šli Brňáci s cílem vyhrát. Pravda však byla opět někde jinde. Po pár minutách nepříznivé skóre 3:0. Z toho se ještě vyhrabali a dokázali vyrovnat. Následně se oba celky přetahovaly o vítězství, až nakonec před koncem utkáním Kutná Hora skórovala na 6:5 a i přes závěrečný tlak se vyrovnat nepodařilo.

Tento turnaj se nedá rozhodně považovat za podařený. Špatným faktem je, že pouze dva lidé dokázali za oba zápasy dát víc jak jeden koš. Také velký počet ztracených míčů po střelách na doskoku se nedá svalovat jen na výškovou převahu protihráčů. Po zápasech v šatně však trenér slíbil větší důraz v tréninku na tyto části a hráči naopak slíbili, že se do příště polepší.

Ještě za zmínku stojí velké poděkování tatínkovi od Barči, který nás odvezl spolu s trenérem Kubou do Znojma a zpět.

Autor : Lukáš Pazourek

Autor: Admin