Program pro mladší žáky

Program zápasů a všech dalších korfbalových akcí v Brně a okolí do srpna 2014.

Podaří se mladším žákům získat první vítězství v letošní sezóně? Nebo dokonce vybojovat postup na finálový turnaj?

Vážení rodiče našich korfbalových mladších žáků. Chtěl bych vám poděkovat za podporu a vzájemnou komunikaci. Přesto bych chtěl požádat rodiče dětí, které už nebudou dále trénovat a hrát, aby nám to oznámili. Je to velmi důležité pro naše další plánování tréninkového a zápasového programu.

Nominace hráčů pro přípravné, semifinálové a případný finálový turnaj:
Dominik Čarvaš, Dominik Deminger, Marek Dlapa, Přemek Jemelík, Jiří Kohl - Vendula Čuperová, Veronika Dudová, Alžběta Mádrová, Sára Sahatciu, Tereza Vávrová

Pokud by některý z nominovaných na některý z turnajů nemohl, tak prosím o informaci, abychom mohli případně donominovat náhradníky.

Program zápasů a všech dalších korfbalových akcí v Brně a okolí do srpna 2014:

22.-23.2. Seniorská reprezentace ČR odehraje přátelská utkání v Brně proti Maďarsku. Více informací na webu - odkaz. Přijďte se podívat a fandit.

15.3. - přátelská přípravná utkání v Prostějově; Pouze pro nominované!
Sraz 6:55h u hlavního vlakového nádraží v Brně. Návrat 14:43h opět do Brna. Peníze na cestu asi 100Kč. Prosím nominované o potvrzení účasti!

22.3. - 1.semifinále ligy mladších žáků - pravděpodobně v Kutné Hoře;  Pouze pro nominované!

30.3. - semifinále seniorské extraligy v Brně - KK Brno vs. ???

6.4. - 2.semifinále ligy mladších žáků - pravděpodobně v Šenově;  Pouze pro nominované!

12.4. - finálový den seniorské České korfbalové extraligy v Brně - KK Brno bude hrát o 1. nebo 3.místo

3.5. - případný finálový den mladších žáků v Českých Budějovicích;  Pouze pro nominované!

31.5. - zakončení sezóny na písku v Komíně - pro všechny hráče, fanoušky a příznivce našeho sportu a klubu

6.-8.6. - Český pohár žáků (místo konání a nominace bude upřesněna)

6.-12.7. - Mistrovství Evropy hráčů do 21let v Olomouci, kdo by se chtěl jet podívat

17.-23.8. - Letní soustředění v Rájci-Jestřebí (podrobnější informace budou zaslány později)