Proti mistrovi bez bodu

V neděli 17.10.2010 přivítali na domácím hřišti dorostenci mistra ze sezóny 2009/10 , hráče ze Znojma.

Již  na srazu jsme byli plní nervozity, jelikož jsme hráli oba dva zápasy proti velmi silnému týmu. Bez problému dorazili všichni, takže jsme mohli hrát v plné sestavě.

KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  6:17 (3:8)

Již v úvodu zápasu jsme dostali koš a tak pár sekund po zahájení utkání jsme prohrávali 0:1. Jelikož se nám moc nedařilo, tak už v první polovině jsme prohrávali o sedm košů, a následovala porada v šatně. Porada byla poučná a hecující, abychom se pokusili stáhnou náskok. Ze šatny nás vyhnal až hvizd rozhodčího, abychom se připravili na zahájení druhého poločasu. Rychlý nástup na hřiště a hrát, co nám popisoval trenér Kuba v šatně, ale po pár minutách se ukázalo, kdo je na hřišti pánem. Hráli jsme sice dravě a ze všech sil bránily, ale na soupeře to nestačilo a konečný stav byl 17:6 ve prospěch Znojma.

Sestava : Honza Šedý 4, David Polák (Martin Ševčík), Dana Brychtová, Adéla Dvořáková - Jarda Drábek, Mirek Drábek 1 (Pavel Polák), Barča Malcová 1, Hana Bečvárovská (Kristýna Pospíšilová)

Následovalo malé zhodnocení hry trenérem a hráči a poté pauza, než začne druhý zápas. Během pauzy jsme se drželi zahřátí a stříleli si na koš, někteří si dali trochu čokolády na doplnění energie, jiní si dali i trochu větší sváču.

KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  9:33 (3:21)

Na druhý zápas jsme trošku promíchali sestavy. Již v prvních asi sedmi minutách jsme inkasovali 6 košů a doufaly, že nebudou takovýmto tempem pokračovat celou hru. Na přestávku v poločase a za stavu zápasu 21:3 jsme odešli opět na poradu. Netrvala moc dlouho a hlavní úkol byl nedostat více jak čtyřicet košů. Ještě před zahájením druhého poločasu jsme si stihli párkrát cvičně vystřelit na koš. V další části hry se Znojemským už tolik nedařilo a nám tam spadly taky nějaké ty koše, ale k vítězství nám to nepomohlo. Bylo velmi mnoho šancí, ale neproměnily se v koš. Konec zápasu byl odpískán za stavu 33:9 opět ve prospěch Znojma a my odcházeli z hřiště se svěšenými hlavami.

Sestava : Honza Šedý 4, Mirek Drábek (Pavel Polák), Dana Brychtová (Hana Bečvárovská), Kristýna Pospíšilová 2 - Jarda Drábek (Martin ševčík), David Polák 1, Barča Malcová 1, Adéla Dvořáková

Autor: David Polák

Autor: Admin