Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Proti mistrovi bez bodu

V neděli 17.10.2010 přivítali na domácím hřišti dorostenci mistra ze sezóny 2009/10 , hráče ze Znojma.

   

Již  na srazu jsme byli plní nervozity, jelikož jsme hráli oba dva zápasy proti velmi silnému týmu. Bez problému dorazili všichni, takže jsme mohli hrát v plné sestavě.

 

KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  6:17 (3:8)


Již v úvodu zápasu jsme dostali koš a tak pár sekund po zahájení utkání jsme prohrávali 0:1. Jelikož se nám moc nedařilo, tak už v první polovině jsme prohrávali o sedm košů, a následovala porada v šatně. Porada byla poučná a hecující, abychom se pokusili stáhnou náskok. Ze šatny nás vyhnal až hvizd rozhodčího, abychom se připravili na zahájení druhého poločasu. Rychlý nástup na hřiště a hrát, co nám popisoval trenér Kuba v šatně, ale po pár minutách se ukázalo, kdo je na hřišti pánem. Hráli jsme sice dravě a ze všech sil bránily, ale na soupeře to nestačilo a konečný stav byl 17:6 ve prospěch Znojma.

 

Sestava : Honza Šedý 4, David Polák (Martin Ševčík), Dana Brychtová, Adéla Dvořáková - Jarda Drábek, Mirek Drábek 1 (Pavel Polák), Barča Malcová 1, Hana Bečvárovská (Kristýna Pospíšilová)

 

Následovalo malé zhodnocení hry trenérem a hráči a poté pauza, než začne druhý zápas. Během pauzy jsme se drželi zahřátí a stříleli si na koš, někteří si dali trochu čokolády na doplnění energie, jiní si dali i trochu větší sváču.

 


KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  9:33 (3:21)

 

Na druhý zápas jsme trošku promíchali sestavy. Již v prvních asi sedmi minutách jsme inkasovali 6 košů a doufaly, že nebudou takovýmto tempem pokračovat celou hru. Na přestávku v poločase a za stavu zápasu 21:3 jsme odešli opět na poradu. Netrvala moc dlouho a hlavní úkol byl nedostat více jak čtyřicet košů. Ještě před zahájením druhého poločasu jsme si stihli párkrát cvičně vystřelit na koš. V další části hry se Znojemským už tolik nedařilo a nám tam spadly taky nějaké ty koše, ale k vítězství nám to nepomohlo. Bylo velmi mnoho šancí, ale neproměnily se v koš. Konec zápasu byl odpískán za stavu 33:9 opět ve prospěch Znojma a my odcházeli z hřiště se svěšenými hlavami.

 

Sestava : Honza Šedý 4, Mirek Drábek (Pavel Polák), Dana Brychtová (Hana Bečvárovská), Kristýna Pospíšilová 2 - Jarda Drábek (Martin ševčík), David Polák 1, Barča Malcová 1, Adéla Dvořáková

 

Autor: David Polák

 

Autor: Admin
Vydáno: 19.10. 2010 19:00
Přečteno: 1133x
Hodnocení: 2.6 (celkem 391 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Doma proti mistrovi
Úvodní kolo bez bodu
Dokáží dorostenci poprvé vyhrát?Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.