První kolo mladších žáků

Po minižácích nastoupili na žebětínskou palubovku i mladší žáci našeho klubu. Velmi vyrovnané zápasy nakonec dovedly týmy ke stejnému pořadí jako v minižácích. Obě kategorie ovládly děti z Bystrce před Starým Lískovcem a Komínem.

Brno A (Komín) - Brno B (Bystrc)  1:15 (1:5)

Vojnová Sofie 1 - Kohl Jiří 5, Němeček Martin 3, Čarvaš Dominik 3, Ehrenbergerová Andrea 1, Kozel Ondřej 1, Malina Kryštof 1, Tvrdá Vendula 1

První zápas v mladších žácích se představil velmi mladý tým z Komína, kde téměř všichni hráči patří ještě do nižší kategorie, a proti nim již zápasy ostřílený výběr z Bystrce. Tyto zkušenosti byly vidět na první pohled a promítly se i do výsledku. Po ještě milosrdném poločase 5:1, následovala série deseti košů v řadě a bystrcký tým si připsal vítězství 15:1.

Brno B (Bystrc) - Brno C (Starý Lískovec)  8:4 (4:4)

Němeček Martin 3, Kohl Jiří 2, Čarvaš Dominik 2, Kozel Ondřej 1 - Vojáček David 2, Drobníková Anna 1, Čechová Justýna 1

Nejzajímavější a nejvyrovnanější zápas dne, ikdyž tomu konečné skóre úplně neodpovídá. Do utkání velmi dobře vstoupili hráči ze Starého Lískovce, kteří již mají také pár zápasů za sebou. Překvapivě pro všechny přihlížející šli do vedení 4:1. To bylo však z jejich strany bohužel vše a slibný výkon neudrželi dále. Mírně zaskočení hráči Bystrce ještě do poločasu skóre vyrovnali na 4:4 a do konce zápasu ještě přidali několik košů a vyhráli 8:4.

Brno C (Starý Lískovec) - Brno A (Komín) 7:1 (4:0)

Drobníková Anna 2, Vojáček David 2, Hammer Samuel 1, Tothová Eliška 1, Čechová Justýna 1 - Vojnová Sofie 1

V posledním zápase dne si Starý Lískovec pohrál se soupeřem z Komína, který měl za sebou několik těžkých utkání i mladší kategorii a odpočatějšímu soupeři nedokázal konkurovat. Jediným úspěšným střlcem z Komína se stala Sofie Vojnová, které se tak podařilo skórovat ve všech utkáních svého týmu.

Nejlepší střelci soutěže:

1.místo - Kohl Jiří (7košů)
   2.místo - Němeček Martin (6košů)
   3.místo - Čarvaš Dominik (5košů)
   4.místo - Vojáček David (4koše)
   5.místo - Drobníková Anna (3koše)

Další kola se nejblíže odehrají v neděli 15.11. a v sobotu 21.11. opět v Žebětíně.

Vydáno: 27.10. 2015 07:10