Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

První kolo s prvními body

V sobotu 19.10. zajížděli starší žáci k prvnímu kolu do Šenova. V prvním utkání je čekal souboj s favorizovaným Prostějovem a v druhém hratelný tým Šenova.

   
KK Brno - Prostějov  3:20 (1:9)

  

První utkání proti omlazenému soupeři z Prostějova začal slibně. Brněnští hráči šli do vedení košem ze střely, ale to bylo na dlouhý, dlouhý čas všechno. Hráči jako by spali a jejich hra neměla s korfbalem nic společného. Ani základy! Trenéři využili oba oddechové časy a začali spouštět blesky! Konečný výsledek 3:20 odpovídá předvedené hře i zájmu tento zápas vyhrát.

 

Filip Kovář 2, Marek Dlapa, Martin Pelíšek, Martin Šálek 1, Michael Sázavský - Denisa Pléhová, Vendy Jemelíková, Michaela Dusová, Linda Dostálová

  

  
Druhému utkání předcházela pauza, a proto mohla přijít v šatně pravá bouřka!! Hráči si s trenéry řekli své názory na právě skončené utkání a výsledkem bylo, že se musí změnit úplně vše od základu. Proběhlo důkladné představení korfbalu od samého začátku. Též jsme si museli vysvětlit herní systémy, které chceme hrát.Zabralo to celý čas, kdy se hrál vložený zápas mezi Prostějovem a Šenovem 11:3 (5:1). Ale ...

   


Šenov - KK Brno  3:7 (2:4)

  

Do druhého zápasu nastoupil úplně jiný brněnský tým! Od samého začátku bylo vidět úplně jiné nasazení, pohyb, přihrávky. Brno šlo do vedení 2:0, kdy poprvé úřadoval Filip. Domácí však hned vyrovnali. Následně opět Filip dvěma zásahy strhl vedení na brněnskou stranu a stanovil poločasový stav na 4:2. Naši hráči toto vedení již nepustili a po koši Denisy a dalších dvou Filipa dokráčeli k vítězství 7:3.
Zásluhu za tento výsledek má nejen Filip, který se po dlouhé době dokázal výrazněji prosadit, ale všichni hráči týmu. Těsná, koncentrovaná obrana, která spolu dokázala i mluvit. Zlepšený pohyb v útoku kolem koše, který dával hráčům možnosti k dobrým zakončením. Při ztrátě míče bojovnost a časté získání míče ihned zpět.  

    

Filip Kovář 6, Marek Dlapa, Martin Pelíšek, Martin Šálek, Michael Sázavský - Denisa Pléhová 1, Vendy Jemelíková, Michaela Dusová, Linda Dostálová

  

  
Hodnocení trenéra: Jakub Máša
Myslím, že hlavní hodnocení přišlo již v šatně mezi zápasy (nedá se zveřejnit na web). První zápas vůbec nepřipomínal korfbal a naše možnosti. Proto následovala "bouřka", kdy jsme si museli vše vyříkat. Druhý zápas byl úplně o něčem jiném a jen více střeleckého štěstí nás připravilo o větší výsledkový rozdíl. Teď jen doufám, že v dalším průběhu soutěže navážeme na výkon právě z druhého zápasu a získáme další důležité body do tabulky.

       

Autor: jakma
Vydáno: 20.10. 2013 09:25
Přečteno: 885x
Hodnocení: 2.5 (celkem 383 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Starší žáci začínají v Šenově
Český pohár žáků - Náchod
Starší žáci poprvé domaPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.