První zápas a hned Golden Goal

Názory hráčů z novinky letošní sezony - Golden Goal. Nervy? Štěstí?

Jiří Ježek :

V poslední minutě po střele Kuby z ČB padl koš od půlící čáry, který nás dost srazil, ale ještě jsme měli čas na poslední útok cca 10-15 vteřin. Nešlo nic dělat než 1 střela, která nepadla, ale naštěstí Eliška dobře doskočila a s přehledem přehrála hráčku, která po ní skákala a faulovala ji při střelbě spodem. Byla nařízena penalta, kterou jsem i přes nervozitu proměnil.

Začal Golden goal a Brno mělo míč v útoku. Čtveřice, která útočila bohužel ztratila míč po uspěchané střelbě a neubránila výjezd. Naštěstí ČB ztratili míč po pár nahrávkách. Dostali jsme druhou šanci a čtveřice, která měla jen tři obránce proti sobě výborně zorganizovala útok a Petra střelila vítězný koš.

Pocity: Byly to nervy.

Marie Coufalová :

Bylo zbytečné hrát Golden goal, protože jsme si zápas měli vyhrát už předtím. Měli jsme štěstí v tom, že do útoku šla čtveřice, kterou bránila oslabená sestava ČB.

Eva Kejdušová :

Bylo to zvláštní a nezvyklé. Určitě to pro nás bude cennou zkušeností do dalších zápasů.

Ivan Vávra :

Líbí se mi, že se hraje až do úplného rozhodnutí.

Vydáno: 17.9. 2007 08:59