První zápas, první výhra

Na první kolo zajížděli brněnští hráči do Kutné Hory. Hned v prvním utkání si připsali 3 body proti domácímu týmu, ale následný souboj se Znojmem už tolik úspěšný nebyl.

SK AFK Respo Kutná Hora - KK Brno  3:8 (2:5)

První utkání dne proti sobě svedl domácí tým, který byl složen z několika mladších žáků a nováčků, proti Brnu, které obsadilo v minulé sezóně poslední místo v tabulce. Oba týmy, s vidinou následných soubojů s favorizovaným Znojmem, chtěly v tomto utkání předvést maximum a získat první body.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří šli do vedení, ale domácí se drželi stále na dostřel. Rozhodující náskok si brněnští hráči vybudovali až na konci prvního poločasu, když se jim povedla série 4 košů. Náskok už uhlídali a získali své první letošní body!

K.H.: Kučerová Veronika, Němcová Klára 1, Žáčková Šárka 1, Šuhajová Lucie - Jukl Jan, Paďouk Jan 1, Luňák Filip, Luňák Dominik

Brno: Jemelíková Vendula 1, Svobodová Natálie 4, Hastíková Nikola - Dlapa Marek, Kovář Filip 3, Sázavský Michael, Šálek Martin

KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  2:20 (1:11)

Do druhého utkání nastoupilo povzbuzené Brno proti zkušeným a výškově zvýhodněným hráčům Znojma. Znojemští nastoupili do sezóny ve velkém stylu a během pár minut vedli 9:0. Brněnským se jen dvakrát podařilo přerušit střelecké představení soupeře. V poločase byl stav 1:11 a na konci 2:20.

Brno: Jemelíková Vendula 2, Svobodová Natálie, Hastíková Nikola - Dlapa Marek, Kovář Filip, Sázavský Michael, Šálek Martin

Znojmo: Filipovszká Gabriela 5, Nováková Michaela 4, Fialová Anna 1, Chrastová Tereza - Žák Jakub 4, Au Quang Hoa, Holík Ondřej 4, Hon Matěj 2

SK AFK Respo Kutná Hora - TJ Znojmo MS YMCA  3:18 (2:11)

Poslední utkání dne probíhalo v podobném duchu jako to předchozí. Znojemští hráči šli ihned do vedení a domácím dovolili vstřelit jen 3koše. S konečným skóre 38:5 proto ovládlo Znojmo tento turnaj a získalo plný počet bodů.

K.H.: Kučerová Veronika, Němcová Klára, Žáčková Šárka 1, Šuhajová Lucie - Jukl Jan, Paďouk Jan 2, Luňák Filip, Luňák Dominik

Znojmo: Filipovszká Gabriela 1, Nováková Michaela 1, Fialová Anna, Chrastová Tereza 4 - Žák Jakub 1, Au Quang Hoa 1, Holík Ondřej 7, Hon Matěj 3

Fotky ze zápasu  (autor: René Svoboda)

Vydáno: 1.10. 2012 16:58