Prvních šest bodů

V neděli nastoupili brněnští dorostenci proti soupeři z Českých Budějovic a podařilo se jim  plně bodovat v obou zápasech.

Brněnští nenastoupili do zápasu kompletní, když kvůli studijním "úspěchům" chyběl Pavel Polák. Naražená noha potom nevpustila na hřiště Jardu Drábka. Ani tyto absence však neměly mít vliv na zisk všech bodů. To se naštěstí i potvrdilo, ikdyž ...

KK Brno - KCC Sokol České Budějovice  12:11  (5:4)

Jan Šedý 2, Martin Ševčík 1, Dana Brychtová 1, Adéla Dvořáková 1 - Mirek Drábek 2, David Polák 2, Barbora Malcová 1, Kristýna Pospíšilová 2

První zápas byl velice vyrovnaný a soupeři si nedokázali odskočit na rozdíl dvou košů. Tahle výhoda připadla pro budějovické hráče, kteří 10.minut před koncem vedli 9:11. Zlepšené zakončení v posledních minutách však vedlo k vyrovnání stavu. Zápas rozhodla střela Kristýny Pospíšilové, která 20vteřin před koncem přisoudila 3body brňanům.

KK Brno - KCC Sokol České Budějovice  21:10  (10:3)

Jan Šedý 10, Martin Ševčík 0, Hana Bečvárovská 1, Adéla Dvořáková 0 - Mirek Drábek 4, David Polák 1, Barbora Malcová 2 (37. Dana Brychtová 2), Kristýna Pospíšilová 1

Druhý zápas začal lepším zakončením domácích hráčů. Během několika prvních minut si dokázali vystřílet vedení 6:1. V tomto momentě odstoupil pro zranění jeden ze soupeřů a ten dohrával v 7 hráčích. Ikdyž se jim i v nevýhodném počtu hráčů celkem dařilo, tak už to na zvrat v utkání nestačilo a brněnský tým dotáhl své snažení k vítěznému konci - 21:10.

Na další kolo odjíždí brněnský tým 12.12.2010 do Děčína. Snad se jim bude dařit minimálně stejně úspěšně.

Vydáno: 28.11. 2010 20:00