Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Šampion z Brna vyzrál na České Budějovice

Osmé kolo korfbalové extraligy přineslo napínavé souboje mezi čtyřkou nejlepších týmů, které míří do play off. V duelu finalistů loňského extraligového ročníku bylo úspěšnější Brno, které díky týmovému výkonu zdolalo 28:21 České Budějovice.

        

V Českých Budějovicích byl k vidění vyrovnaný první poločas. V tom druhém brněnští korfbalisté zapnuli vyšší obrátky a tradičnímu rivalovi zasadili rozhodující úder. „Hodnotí se mi to těžko. Každý zápas je teď důležitý a skoro všechny jsou dost vyrovnané. Poslední dobou jsme moc dobře netrénovali a to se projevilo. Máme problémy s halou a i se zdravím některých hráčů. To se ukázalo ke konci střetnutí. Brno se naopak pilně připravuje a je na něm vidět zapálení do korfbalu. Navíc byl nedávno na Europa Shieldu, kde hráči nasbírali zkušenosti," sdělil českobudějovický Petr Pešák.

    

Brno je tak prozatím jediný tým, který má jen jednu porážku. V tabulce je sice až třetí, má však tři zápasy k dobru. „Nedorazili jsme do Budějovic s plnou sestavou. Navíc nám vždy trvá, než se sžijeme s tamní obrovskou halou. Je to letiště, kde nám dělá problém orientace. Zpočátku jsme měli potíže na doskoku. Naštěstí si vše sedlo a týmovým výkonem jsme duel zvrátili v náš prospěch. Mám radost, že se prosazují všichni hráči. To je pak pro soupeře vždy obtížné," pochvaloval si brněnský stratég Jakub Máša.

    

 

Česká korfbalová extraliga: České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK - 21:28 (8:10)

    

Rozhodčí: Maňáková Zuzana, Filip Lukáš. Nejlepší střelci: Krejčí Vlastimil 7, Bláha Jakub 5, Pešák Petr 3 - Jonáková Eliška 6, Fridrich Ondřej 4, Škrobová Petra 4, Bušík Peter 3, Jonáková Štěpánka 3, Ziegler Jiří 3, Fridrich Ondřej 3, Fridrichová Eva 2, Cholava Tomáš 0, Drábková Dominika 0, Jemelíková Vendula 0

   

     

Liga rezerv: České Budějovice, KCC Sokol : Brno, KK - 23:23 (15:11)

 

Autor: Admin
Vydáno: 14.2. 2016 21:35
Přečteno: 601x
Hodnocení: 2.4 (celkem 182 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.