Sobota ve znamení korfbalu!

V sobotu 4.12. hrají starší žáci opět doma...

Zatímco extraligový tým dospělých jede bojovat na jih Čech o body, naši starší žáci hostí v domácím prostředí týmy z Českých Budějovic a Znojma.

Rozpis zápasů:

11.00 Brno - České Budějovice
12.00 Znojmo - České Budějovice
13.00 Brno - Znojmo

Sraz hráčů je v 10.15 na zastávce Skácelova, hrajeme jako minule v areálu VUT v hale na Purkyňové.

Zvláště souboj s Českými Budějovicemi slibuje vyrovnaný souboj o body v tabulce. Zatím jsme na pátém místě a s tímto umístěním nejsme příliš spokojeni. Proto potřebujeme kromě štěstí také velkou podporu fanoušků. Proti Znojmu, které patří jako vždy k velkým favoritům na titul, nás čeká těžký zápas a každý vstřelený koš bude úspěchem. V sestavě proti minulým zápasům nastanou vynucené změny, 2 až 3 hráči základní sestavy z různých důvodů nemohou nastoupit, ale věříme, že jejich absenci vynahradíme zvýšenou bojovností.

Přijďte a podpořte hlasitým fanděním naše žáky!!!

Autor: pernja
Vydáno: 30.11. 2010 00:36