Kopie z on-linu, který probíhal na Extrakorfbal.cz, ze zápasu brněnského Ačka.

Číst musíte bohužel od konce!

Poděkování za on-line patří Gabě a Michalovi. Myslím, že na první pokus to není špatné.

2. zápas

Extra: V 5. minutě golden goalu rozhodl o vítězství Brna střelbou Jakub Máša. Zápas skončil 13:12 pro Brno. Děkujeme za pozornost a někdy příště se těšíme.

Extra: Po odpískání rozhodčím padl koš od Ondry Fridricha, který však nebyl uznán.

Extra: Brněnský hráč Ivan Vávra získal balón a útočí opět Brno. Eliška Jonáková byla faulována a Brno má šanci z penalty. Znojemský hráč Petr Pomahač dostal žlutou kartu. Penalta nebyla Ondrou Fridrichem proměněna.

Extra: Brno začalo útokem a zatím se nepodařilo střelit koš. Znojmo má teď příležitost zápas ukončit.

Extra: Zbývá necelá minuta do konce zápasu a Brno se snaží vyvést balón do útoku. Útoku se podařilo skórovat a srovnávací koš střelil Ivan Vávra a stav je tak 12:12. Hru rozhodne golden goal.

Extra: V poslední minutě si Znojmo bere time.

Extra: Do konce zápasu zbývá posledních pár minut a útoky se velmi rychle točí.

Extra: Ve 28. minutě Brno snižuje střelou z pod koše - koš dala Štěpánka Jonáková a skóre je 11:12 pro Znojmo.

Extra: Znojmo ihned odpovídá donáškou Hanky Simonedisové a stav se tak mění na 10:12.

Extra: Ve 26. minutě z velké vzdálenosti snižuje na rozdíl jednoho koše Jakub Máša.

Extra: Ve 25. minutě Brno střílí z volného hodu, který rozehrává Eva Kejdušová. Obrana - Zuzka Spěšná však střelu zblokovala "čepkou".

Extra: Do konce druhého poločasu zbývá 7 minut.

Extra: Ve 22. minutě snižuje střelou z 5 m Ivan Vávra.Stav je 9:11 pro Znojmo.

Extra: Maruška Coufalová ve 20. minutě snižuje střelbou na 8:11.

Extra: Ve 20. minutě zvyšuje volným hodem znojemské skóre Honza Malačka na 7:11.

Extra: V 19. minutě zvyšuje donáškou znojemský Karel Pařízek na 7:10.

Extra: V 17. minutě z pod koše zvyšuje Petr Pomahač na 7:9 pro znojemské hráče. Mezitím proběhlo střídání. Z hřiště odešla brněnská hráčka Petra Škrobová, vystřídala jí Štěpánka Jonáková. Vystřídal i další brněnský hráč, Tomáš Cholava, za kterého nastoupil Ivan Vávra.

Extra: Ve 14. minutě Zuzka Spěšná zvyšuje skóre na 7:8 pro Znojmo.

Extra: Hanka Simonedisová ve 13. minutě srovnává střelou za košem na 7:7

Extra: Na konci 12. minuty střílí brněnský útok a Ondřej Fridrich opět zvyšuje na 7:6.

Extra: V 11. minutě srovnává střelbou znojemská hráčka Zuzka Šebelová na 6:6.

Extra: Znojmo předvádí jeden ze svých aktivních útoků, střela však byla bráněná.

Extra: Během 9. minuty si Znojmo vybírá svůj první time.

Extra: Znojmu se opět útok nepovedl a Brno získává balón. Také však nezakončilo košem a hra je opět na Znojemské půlce.

Extra: V 7. minutě Petra Škrobová zvyšuje střelou z boku z 5 m na 6:5 pro Brno.

Extra: Brno útočí již druhou minutu a zatím se nepodařilo skórovat.

Extra: Znojmo hned oplácí rychlým útokem a střeblou zezadu srovnává Hanka Simonidesová na 5:5.

Extra: 3. minuta druhého poločasu zvyšuje střelou ze střední vzdálenosti brněnská hráčka Eva Kejdušová. Stav je 5:4 pro Brno.

Extra: Omlouváme se, za Znojmo vystřídal Karel Pařízek za Rudolfa Buchtu:) Začal nám druhý poločas.

Extra: Do druhého poločasu Znojmo vystřídalo Rudolfa Buchty za Karla Pařízka.

Extra: Běží poslední minuta prvního poločasu a útočí Brno. Konec prvního poločasu. Stav je nerozhodně 4:4.

Extra: Ve 27. minutě srovnal pěknou střelou ze vzdálenosti 5 m Tomáš Cholava. Stav je 4:4.

Extra: Útok se Brnu tentokrát zdařil a ve 25. minutě zezadu proměnil Jura Ježek. Stav je 3:4 pro Znojmo.

Extra: VE 24. minutě získává Brno balón a předvádí dlouhý útok.

Extra: Brněnský útok také svou šanci ve 22. minutě nevyužil. Následně se na znojemské straně pískla penalta, kterou proměnuje Honza Malačka a stav je 2:4.

Extra: Znojmo předvedlo opět dlouhý útok bez zakončení košem. Běží 20. minuta a stav je 2:3 pro Znojmo

Extra: Běží 17. minuta a na obou stranách je to pořád bez zakončení. Balón se přehazuje z půlky na půlku, ale útoky nejsou bohužel zakončeny. Na brněnských hráčích je znát menší nervozita z neproměněných šancí. V závěru 18. minuty Jakub Máša z Brna po pěkné akci snižuje donáškou na 2:3. V zápětí si domácí berou time.

Extra: V obou týmech je spousta příležitostí zvýšit skóre, ale hráči nedokáží přesně zakončit.

Extra: V 13. minutě ztrácí Znojmo balón a útoku se ujímá Brno.

Extra: V 10. minutě se podařilo brněnskému Kubovi Mášovi utéct do donášky, kterou však neproměnil.Ani na znojemské straně neproměnil penaltu Rudolf Buchta. Stav je pořád 1:3 pro Znojmo.

Extra: V 8. minutě pěknou střelou z 5 m střílí brněnský hráč Tomáš Cholava a skóre je 1:3.

Extra: Po dlouhém útoku ztrácí Brno balón a za Znojmo zvyšuje Zuzka Spěšná únikem do donášky.

Extra: Ve 4. minutě Honza Malačka z volného hodu zvyšuje na 0:2.

Extra: V polovině 3. minutě padá první koš druhého utkánií, střílí Honza Malačka z větší vzdálenosti a Znojmo se ujímá vedení. Stav je 0:1.

Extra: Právě běží 3. minuta zápasu a zatím je stav 0:0.

Extra: První útok domácích skončil nezdařenou donáškou.

Extra: Kapitáni, můžem? Časomíra připravena a ZAČÍNÁME!!!

Extra: Čekáma na hvizd rozhodčího a zápas může začít.

Extra: Do druhého zápasu zasáhne ze znojemských řad Petr Pomahač, který přijel podpořit své hráče.

Extra: 2. utkani zacne 13.30

1. zápas

Extra: Hvizd rozhodčího ukončil první zápas mezi VSK VUT Brno a MS YMCA Znojmo. Zápas skončil prohrou Brna o jediný koš. Skóre 13:14. Děkujeme za pozornost a těšíme se příště.

Extra: V poslední minutě má Znojmo útok, ael nedaří se mu skórovat. Brno získává balón. Také neskóruje.

Extra: Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty.

Extra: Během 28. minuty snižuje náskok Znojma brněnský hráč Jura Ježek střelou za košem na 13:14. Nato si berou hosté svůj time.

Extra: Ve 26. minutě střílí znojemský hráč Honza Malačka a zvyšuje tak na 11:14 a následuje odpověď brněnského útoku a Ondřej Fridrich snižuje donáškou na 12:14.

Extra: Ve 24. minutě po pěkné akci zvyšuje Znojmo únikem Karla Pařízka na 11:13.

Extra: Běží nám 23. minuta a Brno proměnilo střelbou Jury Ježka ze střední vzdálenosti. Snižuje na 11:12.

Extra: Po velmi dlouhém útoku Znojma získává balón brněnská hráčka Eliška Jonáková.

Extra: V 19. minutě opět zvyšuje Znojmo střelbou z volné pozice Hanka Simonidesová. Stav je nyní 10:12 pro Znojmo.

Extra: Velmi zdařenou čepici při pokusu o donášku dostal domácí hráč Ondřej Fridrich od Karla Pařízka. Následuje útok Znojma, který se ujímá vedení po penaltě Rudolfa Buchty. Stav je 10:11.

Extra: V 17. minutě po faulu Jiřího Ježka má Znojmo šanci zvýšit skóre penaltou. Avšak Honza Malačka opět neproměnil a tudíž je stav pořád 10:10.

Extra: Během 15. minuty srovnává Znojmo střelbou z boku koše ze vzdálenosti 4 m. Koš dala Zuzka Spěšná. Stav je 10:10.

Extra: Vzápětí zvyšuje brněnská Maruš Coufalová na 10:9 střelou ze střední vzdálenosti.

Extra: Znojmo ztratilo hned útok a znovu má šanci Brno. Eliška Jonáková skóruje z podkoše na 9:9.

Extra: V 10. minutě Ondřej Fridrich snižuje pěknou donáškou na 8:9.

Extra: V 8. minutě Znojmo neproměnilo stav volným hodem. Střílel Honza Malačka.

Extra: V 7. minutě se Brnu podařilo získat balón na doskoku po velmi dlouhém znojemském útoku, ale nedokázalo toho využít ve svůj prospěch, když Ondřej Fridrich neproměnil donášku.

Extra: Během 5. minuty střílí z větší vzdálenosti Jiří Podzemský. Padl koš a Znojmo tak zvyšuje svůj náskok na 7:9.

Extra: Ve 4. minutě snižuje donáškou vrchem brněnská hráčka Petra Škrobová.Stav je 7:8.

Extra: V 2. minutě po chybě domácího hráče Jury Ježka skóruje donáškou Rudolf Buchta. Znojmo zvyšuje na 6:8.

Extra: V 1. minutě Rudolf Buchta ze Znojma neproměnil penaltu.

Extra: Právě začíná druhý poločas.Brno střídalo, do hry nastoupila Petra Škrobová za Štepánku Jonákovou.

Extra: Právě skončil poločas. Stav je 6:7 pro Znojmo. Zápas píská Drago Sukalovský.

Extra: V 30. minutě snižuje z pozice pod košem na 6:7 brněnská hráčka Eva Kejdušová.

Extra: 29. minuta - po další rychlé donášce zvyšuje Znojmo na 5:7. Koš dala Zuzka Spěšná.

Extra: Na 6:5 zvyšuje Znojmeská hráčka Lucie Šebelová únikem do donášky.

Extra: 28. minuta z boku koše ze vzdálenosti 4 m srovnává Evča Kejdušová. Stav je 5:5.

Extra: 25. minuta - Eliška Jonáková snižuje donáškou na 4:5.

Extra: Během 24. minuty Znojmo z volného hodu zvyšuje na 3:5.

Extra: Ve 23. minutě během útoku Brna střílí Jura Ježek, ale byla to bráněná střela. Stav je stále nezměněn 3:4 pro Znojmo.

Extra: 21. minutě útočí Znojmo, ale Brno získalo balón po špatné náhře.

Extra: V 18. minutě zvyšuje Znojmo na 4:3 a koš střelil Jirka Podzemský.

Extra: Běží 17 minuta a stav je stále nezměněn.

Extra: Znojmu se podařilo vyvést balón až na druhý pokus, ale v zápětí ztrácí míč a optět útočí Brno. Zápas nám provází nepřesnost náher na obou stranách.

Extra: Po dlouhém útoku Brna následuje penalta. Ve 13 minutě srovnáno na 3:3.

Extra: Honza Malačka zvyšuje po donášce na 3:2 pro Znojmo.

Extra: Hned na to Štěpánka Jonáková z Brna srovnává na 2:2.

Extra: V sedmé minutě dává koš Jiří Podzemský ze stejné pozice jako znojemští skórovali předtím.

Extra: V šesté minutě ze zadní pozice střílí Honza Malačka a vyrovnává na 1:1. Hned nato střídá znojemský hráč Rudolf Buchta za Martina Žáka.

Extra: Ve čtvrté minutě proměnil Ondřej Fridrich penaltou a Brno vede 1:0.

Extra: Začal nám zápas. Během třetí minuty má Znojmo šanci poprvé skórovat z penalty, ale Martin Žák svoji šanci neproměnil.

Autor: jakma
Vydáno: 15.10. 2007 15:57
Přečteno: 1280x
Hodnocení: 2.9 (celkem 393 hlasů)