Souboj s Kolínem už tuto neděli - 10.1.

V neděli 10.1.2010 se brněnské áčko utká na domácí půdě v těžkém souboji s Kolínem. Utkání se odehrají v hale na VUT v neděli od 10:30 a od 12:30 hod.

Brněnský tým přes Vánoční prázdniny změnil název, po mnoha letech pod hlavičkou VSK VUT Brno spolupráce s univerzitou skončila a na scénu se vrací oprášený Korfbal Klub Brno. Jméno se sice mění, ale hráči se nezměnili a tým by měl jít do přímého souboje o druhou příčku v extraligové tabulce v nejsilnější sestavě. Sice možná o nějaké to vánoční kilečko těžší, ale o to s větší chutí porvat se o každý míč.

Věříme, že si na tribunu najde cestu aspoň takové množství fanoušků, kolik jich bylo v Bohunicích na zápase s Budějovicemi. Přijďte nám držet palce!

Autor: Ondra
Vydáno: 7.1. 2010 20:06