Starší žáci bodovali v Rájci

Starší žáci absolvovali dne 5.12.2009 další výjezd. Nyní se turnaj konal v Rájci - Jestřebí. Ačkoliv v oslabení, ale i přesto celí odhodlaní podat co nejlepší výsledek, vyrazil tým starších žáků, kterým pomohla 2 děvčata z mladších, bojovat!

Brno - Prostějov 9:8 (6:6)

Drábek Jaroslav 4, Zábojník Filip, Cupáková Markéta - Polák David 2, Dufek Tomáš (20.min Ševčík Martin), Richterová Tereza 3, Habláková Adéla

Hned v prvním zápase jsme se střetli se známým Prostějovem. Hra byla velice vyrovnaná. I oni měli o jednoho hráče méně. Koše padali, hráči bránili a o jeden bod zvítězilo Brno.

Brno - Havířov A 6:9 (4:6)

Drábek Jaroslav 3, Ševčík Martin 2, Cupáková Markéta - Polák David 1, Zábojník Filip, Richterová Tereza , Habláková Adéla

Nestačili jsme vydechnout a už se proti nám postavil další tým, a to Havířov A. Havířov jsou tvrdí hráči a s námi se nepárali. Musím uznat, že jsme ale dřeli. Ale ani to někdy nestačí. Se vší námahou se nám vyhrát tentokrát nepodařilo. Snad příště...

Brno - Havířov B 12:6 (5:2)

Drábek Jaroslav   5, Ševčík Martin 1, Cupáková Markéta - Dufek Tomáš (20.min Polák David 3), Zábojník Filip 1, Richterová Tereza 2, Habláková Adéla

Po dlouhém odpočinku jsme se na Havířov B vrhli, jako vlci na Karkulku a ukázali jsme jim co proto.Z mého pohledu dobrá hra, nedokonalosti se našli, ale byli poraženi. Do ledna se vypracujeme a porazíme i Áčko. A v lednu ZDAR!

Na závěr ještě malé interview.

Rozhovor s novými hráči Filipem Zábojníkem ( 14 let, 7. třída) a Adélou Hablákovou (12 let, 6. třída) ze ZŠ Kamínky.

Jak hodnotíš svůj výkon v premiérových zápasech za starší žáky?

Filip: „Do zápasu jsem nastupoval s cílem se co nejvíc snažit a běhat, a to jsem snad splnil. Myslím, že jsem předvedl dobrý výkon a jsem moc rád za svůj 1. koš."

Adéla: „Hrálo se mi dobře, snažila jsem se plnit všechny pokyny, jsem spokojená. Další hodnocení bych nechala na trenérech."

Jak se ti líbila atmosféra v našem týmu?

Filip: „Celkově se mi to moc líbilo, spoluhráči mi hodně přihrávali."

Adéla: „V týmu je dobrá atmosféra, všichni mě podporovali."

Na čem je třeba pracovat na dalších trénincích?

Filip: „Je potřeba zlepšit přesnost a prudkost přihrávek. Dál musíme více spolupracovat a lépe se sehrát."

Adéla: „Chtěla bych zlepšit hlavně střelbu. A také donášky. Nedařilo se mi utíkat do donášek a v obraně jsme z nich dostávali koše."

Na závěr děkuji všem hráčům za jejich účast a zejména nový hráčům za skvělé výkony.

Autor článku: Tereza Richterová

Autor: Admin