Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Starší žáci do Prostějova - samé problémy

najednou se posouvá odjezd žáků do Prostějova o dvě hodiny, proč?

 

Před pár dny jsem vás informoval o odjezdu starších žáků do Prostějova na další kolo jejich soutěže. Poprvé letos se nám povedlo dát dohromady silný a dokonce i kompletní tým a byli jsme natěšeni na velké vítězství. Jenomže co se neděje, začalo nám sněžit a náhle přichází problémy.

 

Žáci mají sraz v 11:00 hod na hlavním nádraží. Příjezd by měl být stále stejný v 18:38.

 

Je pátek skoro večer a já se najednou dozvídám z Prostějova, že Havířov nepřijede na zápasy. Byl jsem zvědavý, tak jsem se pustil do dalších telefonů, abych situaci vyřešil a hlavně o ní získal co nejvíc informací. Dozvěděl jsem se, že jim dělá potíže sníh, ale to se mi nezdálo jako směrodatné, tak jsem zavolal do Havířova. Bylo mi řečeno, že chtěli jet auty, ale to jim při dnešním počasí nepřišlo jako dobrý nápad a že doprava vlakem se nelíbí rodičům a proto nechtějí své děti pustit. Po konzultaci s Prostějovem a svými kolegy jsem naznal, že jde pouze o výmluvy. Nejspíš se jich nesešlo dost. Důvody k tomu máme jasné, vlaky jezdí po celé ČR všechny a to s minimálním zpožděním, pokud vůbec nějaké nabraly. A dle našeho názoru je dráha v tomto počasí nejbezpečnější dopravou vůbec, takže nevidíme důvod, proč by rodiče nechtěli své děti pustit vlakem. Jestli jde o pohodlnost a jinak, než autama nechtějí jet, nebo co se děje nevíme, ale nelíbí se nám to. Již jednou se stalo, že Havířov odřekl turnaj dva dny před odjezdem. Bylo to tehdy přímo na jejich půdě. Toto kolo se ještě stále neodehrálo a ani nevíme, jestli skončilo kontumací nebo čím. Proto se dnes přidávám k Davidovi, trenérovi Prostějova, Šukovi a našemu Pepovi s tím, že my do Prostějova pojedeme si odehrát jeden zápas + možná jeden přátelský, pokud děti budou chtít, a odmítáme jezdit na jakoukoli dohrávku s Havířovem. Požadujeme kontumaci, bez debat!!! Když se dá bez problému dojet vlakem, tak proč by nemohli přijet?

 

To jest moje dnešní zpráva a komunikace s činovníky Prostějova. Doufám jen, že se našim dětem tento jednozápasový turnaj nezprotiví a budou s námi chtít příště jet.

Autor: pernja
Vydáno: 8.1. 2010 17:38
Přečteno: 1118x
Hodnocení: 2.7 (celkem 398 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c Ondra, OFF (8.1. 2010 18:55)

No, nesuďte Havířov tak přísně. Abychom sami za pár dní či týdnů nebyli v podobné pozici a nehledali omluvy/výmluvy. Víme sami, co dokáží rodiče i děti vymyslet za důvody, aby nemuseli na turnaj. Vlaky zrovna moc nejezdí, mají na Moravě momentálně přes 100 minut zpoždění a sněhová kalamita je nepříjemná všude ( i když vlak je rozhodně nejspolehlivější spoj).
Každopádně doporučuji dohodnout s Prostějovem na tom, že sehrajete třeba 2 zápasy.