Sezóna 2017/2018

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp

Starší žáci jedou na finále!

V sobotu se definitivně dozvíme, jak bude vypadat bedna ligy starších žáků? Budeme na ní také???

Tuto sobotu, 24. 4., se naši starší žáci vypraví do Náchoda, aby se pokusili zabojovat o umístění. Je to jejich poslední turnaj letos a pro některé i poslední za starší žáky, což je doufám vyburcuje k velkým výkonům. Čekají nás 2-3 zápasy. Jestli budeme hrát i třetí, to se dozvíme až po našem prvním odehraném, ve kterém narazíme na Moravskou Třebovou. Kdybychom vyhráli, tak budeme hrát semifinále a dále zápas o umístění. V případě prohry bychom hráli akorát zápas o 5. místo. Ale to přece nechceme, že?!
Držte našim hráčům palce, ať se probojují co nejdále a třeba i okusí chuť nějakého kovu, ať už bronzového či jiného.

Sraz: 6:15 na vlakovém nádraží

Sestava: Jarda Drábek, David Polák, Pavel Polák, Martin Ševčík, Marcel Pokorný - Tereza Richterová, Kristýna Pospíšilová, Markéta Cupáková, Adéla Habláková

Trenérský doprovod: Pernja, Pepa, David, Bady

Ať nám přeje štěstí!