Starší žáci opět v Brně!!!!

po změně systému nadstavby se Brněnští utkají opět doma...

V sobotu 27.3.2010 se starší žáci z Brna utkají v semifinálovém klání s Havířovem a Bělou pod Bezdězem. Změnil se systém nadstavby, nebude se hrát přímo finále, ale nejdříve dvě semifinálové skupiny, a poté finálový den. Šance jsou pro všechny týmy stejné, i v pořadí 3. tým semifinálové skupiny (který nevyhraje v sobotu žádný zápas) může pořád vyhrát titul. Na to ovšem hrát nebudeme a zabereme, abychom zahráli co nejlepší zápasy.

Hrajeme na Gity, Moravská slávie

Program dne:

13:00     Brno - Havířov

14:00     Havířov - Bělá pod Bezdězem

15:00     Bělá pod Bezdězem - Brno

Sestava (předpokládaná): Jarda Drábek, David Polák, Pavel Polák, Martin Ševčík, Filip Zábojník, Marcel Pokorný, Tereza Richterová, Kristýna Pospíšilová, Markéta Cupáková, Aduš Habláková, Denisa Pléhová, Kristýna Tomková

Přijďte fandit a pomožte posunout naše mladé bojovníky do finále z co nejlepšího postavení!

Autor: pernja
Vydáno: 22.3. 2010 21:37