Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Starší žáci postoupili do finále

Dne 19.4.2009 se uskutečnilo semifinále ligy starších žáků, a to přímo v Brně. Mezi sebou se utkaly celkem 4 týmy: Brno, Bělá pod Bezdězem, Prostějov, Znojmo.

   

Ze zmíněných týmů jsme znali pouze prostějovský. Jak hrají Bělá a Znojmo, jsme se dozvídali během dne z odkoukaných zápasů. Bohužel jsme byli zklamáni. Nedaleké Znojmo nám ovšem vyrazilo dech...Pokud budeme poctivě trénovat, tak se staneme stejně dobrými. Dál tu je Bělá, z té jsme měli také obavy, ale nechte se překvapit...

  

 

1. utkání: Brno-Prostějov 4:3


Začátky bývají vždy nejhorší, ale bohužel jsme se tentokrát na ranní vstávání nemohli vymluvit...
Podle mého úsudku jsme se nijak nepředvedli, výsledek byl velice těsný, ale s opravdu velikým štěstím se nám podařilo zvítězit. Další veliké plus byla posila od zkušenějších hráčů a samozřejmě fanoušci.

 

Střelci:Jarda(1), Baruš(2), Jirka(1)

 

Volno:
„Chudák" Kuba... jeho pohled nevypadal vůbec nadšeně, ani jeden z hráčů se mu nedivíme. Mohli jsme jen doufat, že dalšími zápasy vše napravíme. Ovšem po té, co jsme viděli zbývající týmy, nebyli jsme si výhrou ani zdaleka jistí...

 

 

2. utkání: Brno-Bělá p. B. 10:9


A je to tady... tlak se nám kapánek zvýšil.
Bělá vypadala od pohledu jako velmi těžký protivník, díkybohu jsme už byli rozehraní prvním zápasem, i přestože byl boj velice vyrovnaný, podařilo se nám Bělou porazit, čímž jsme si zajistili postup do finále! Alespoň pro mě to bylo pěkné utkání a výhra nám velice zvedla náladu, doufejme, že nejen nám, ale i Kubovi, učitelům a fanouškům.

 

Střelci: Jarda(3), Kuba Š.(3), Baruš(3), Klára(1)

 

Volno:
Měli jsme obědové volno, takže jsme si mohli krásně odpočnout. Většina se zašla zchladit do nejbližšího slušného podniku. Dále jsme využili možnosti sledovat fotbalový zápas. Možností bylo dost a několik desítek minut před posledním utkáním jsme povinně využili ke sledování zápasu následujících protivníků, čímž bylo Znojmo.

 

 

3. utkání: Brno-Znojmo 5:17

 

Bylo jisté, že se staneme my těmi poraženými, ale nic nám nebránilo se snažit a hru si užít. Znojmo je opravdový oříšek, a tak i s velkou snahou se vyhrát nepodařilo. Ale i tak jsme mohli být spokojení a těšit se na finále.

 

Střelci: Tomáš(1), Kuba Š.(1), Aduš(1), David(1), Klára(1)

 


Děkujeme všem fanouškům, učitelům, všem, kdo pomáhal s organizací, a zejména Kubovi za jejich trpělivost, podporu, fandění, pochvaly i kárání...

  

 

Na finále zdarec!

 

 

Autor: Tereza Richterová

Autor: jakma
Vydáno: 24.4. 2009 07:00
Přečteno: 1529x
Hodnocení: 2.7 (celkem 443 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Pepa, Gratulace (20.4. 2009 22:15)

Výkon od týmu posíleného o korfbalisty se zkušenostmi z dorostu jsme čekali mnohem lepší, ale není důležité vyhrávat o 10 košíků, ale vyhrát zápasy, kdy se nedaří a skóre se přelévá z jedné strany na druhou. A to se podařilo!!! Jinak díky divákům, bylo Vás dost, ale málo jste fandili! V takové komorní atmosféře se nehraje dobře... :)


terez, :D (20.4. 2009 21:07)

:D ...už sem na to celá žhavá...a to mám ještě příjimačky:D..jinak děkujem:-) ;)


Cholavson, Amatér z 1. ligy (20.4. 2009 09:03)

Gratulace!!!


c Ondra, OFF (19.4. 2009 21:32)

No, bylo to o fous a hlavně o nervy. První zápas s Prostějovem byl teda síla - měli jste vést v poločase tak 10:2. Místo toho jste prohrávali 1:2. No, ještě že to tam nakonec padlo...
Ale jinak velká gratulace! Na to, že je to váš vůbec první korfbalový ročník, tak jste udělali obrovský kus práce a finále je sladká odměna, i když to nebude procházka růžovým sadem. Pevně věřím, že vám chuť vydrží i příští rok do dorostu.