Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Starží žáci vstoupili do sezóny prohrami

Do prvního zápasu sezony nastoupili hráči Brna odhodlaně, i přes značný výškový rozdíl papírově silnějšího Prostějova. Skóre otevřela kapitánka Brna Sára, ale ...

  

Brno - Prostějov  7:11 (3:2)

 
Do prvního zápasu sezony nastoupili hráči Brna odhodlaně, i přes značný výškový rozdíl papírově silnějšího Prostějova. Skóre otevřela kapitánka Brna Sára, ale Prostějovu se brzy podařilo srovnat. Na obou stranách byla k vidění především dobrá obrana a výkony týmů byly vyrovnané, poločasové skóre 3:2 pro Brno.

 
Skóre postupně narůstalo a ve 3. čtvrtině svítilo na tabuli 6:6. Začátek čtvrté části byl stále vyrovnaný, oba týmy daly po koši - 7:7. Poté se začalo více dařit Prostějovu, jeho hráči proměnili několik šancí a dostali se do vedení o 2 koše. I přes velké úsilí a bojovnost domácích se nepodařilo vývoj utkání změnit a Brňáci si připsali první sezónní prohru 7:11.

 

 
Brno - Náchod  6:7

 
Do začátku utkání nastoupili Brňáci v lehce pozměněné sestavě. Ani jednomu týmu se moc nedařilo proměňovat střely, to však zápasu neubralo na atraktivitě a diváci mohli vidět několik pěkných defenzivních zákroků. Jednokošové vedení Brněnských nevydrželo dlouho, jakmile dali koš, soupeř oplatil stejnou mincí a před poločasem se dokonce dostal do vedení.

 
Ve třetím kvartálu se ráz hry nezměnil, oba týmy na sebe "šlapaly" v obraně a postupně se na hráčích projevovala únava. V poslední čtvrtině (několik minut před koncem zápasu) se Brno na krátký okamžik opět ujalo vedení, ale soupeř z následného protiútoku srovnal! Minutu před koncem vstřelila koš hráčka Náchoda a strhla tím vedení na stranu hostů! Brno mělo ještě několik šancí na srovnání, žádnou se bohužel nepodařilo proměnit, a tak budou hráči na své první body v tabulce čekat do příštího kola, konec zápasu 6:7 pro Náchod.

 
Děkujeme fanouškům za podporu a věříme, že se v příštím kole opět potkáme :) Tentokrát budeme 26. 11. hrát v Brně na Tauferkách, kde nás čeká derby s Novým Lískovcem a odveta s Prostějovem.

  

Autor článku: Martin Skála

Autor: Admin
Vydáno: 7.11. 2016 07:47
Přečteno: 525x
Hodnocení: 2.3 (celkem 148 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.