Sezóna 2017/2018

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp

Trenérský expert Wim Bakker navštívil Brno

Na začátku roku 2017 navštívil nizozemský trenér Wim Bakker Českou Republiku za účelem první inspekční návštěvy. Třínásobný mistr nizozemské Korfballeague bude v následujícím období působit jako metodický konzultant pro národní týmy, koncepci soutěží a rozvoj a vzdělávání trenérů. V rámci své návštěvy zavítal také do Brna.

Ve čtvrtek 5.1. se podíval na tréning našeho dorostu vedený reprezentanty Honzou Šedým a Štěpánkou Jonákovou. V pátek se účastnil propagace korfbalu na ZŠ Otevřená v Žebětíně v rámci projektu Korfbal do škol. V průběhu 3 hodin se aktivně zapojil do ukázkových hodin pro místní žáky prvních a druhých tříd a malého turnaje, který mezi sebou odehráli čtvrťáci. Zahraniční trenér přímo z kolébky korfbalu byl pro děti příjemným zpestřením. Svou návštěvu zakončil zhlédnutím sobotního extraligového zápasu mezi naším áčkem a týmem z Prostějova. Po zápase ho do šatny pozval trenér Jakub Máša, aby zhodnotil zápas a přidal nějaké postřehy a rady před středečním odjezdem na finálový turnaj Europa Cupu v nizozemském Sassenheimu.

Autor: Peter
Vydáno: 10.1. 2017 22:30