Tréninky, turnaje a akce

V článku najdete podrobnosti ke spoustě akcí, které se nezadržitelně blíží, tréninkový harmonogram před a po Finálovém dni a další důležité informace.

Tréninky

Pondělní tréninky na VUT se s okamžitou platností přesouvají na 19:00-20:30 a budou pokračovat až do června (přesné datum ukončení ještě nevím).

Středeční tréninky na Údolní pokračují stále stejně od 19:00 do Finálového dne, pak se domluvíme, co s nimi. Navrhuju je ponechat pro zájemce.

Čtvrteční tréninky na Chalabalove pokračují do konce školního roku.

Páteční tréninky budou jen do Finálového dne stále ve 20:30, pak skončí.

Zápasy a turnaje

11.5. odvetné utkání baráže o ČDKE Děčín vs. Brno

14.5. ukázka korfbalu v rámci studentského projektu na nám. Svobody (zajišťuje Jitka z Prostějova, za Brno koordinuje Petra), ti co jste se hlásili, doufám, že nenecháte Prostějováky ve štychu. Je třeba zajistit koše (asi z Údolní, s tím můžu nějak pomoct)

17.5. Finálový den v Prostějově - doprava najatým autobusem, kdo chce, může přespat, ale musí to nahlásit HNED!!!

24.5. ukončení sezóny zřejmě u Badyka na chatě (bude upřesněno)

6.-8.6. ELBE CUP v Děčíně - přihlašujeme 1 tým, tak doufám, že se dáme dohromady na tuhle pohodovou akci

13.-15.6. Dětský Maxikorfbal v Chřenovicích

21.-22.6. WORKSHOP Řeka II. - Chřenovice - setkání korfbalistů nad plánováním dalšího korfbalového rozvoje - Kdo chce něco po organizační stránce dělat pro korfbal, má možnost se zapojit. Více informací u mě.

28.-29.6. (možná) Maxikorfbal (možná) v Č. Budějovicích

Tak, snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, připomeňte mi to a já to doplním. Každopádně teď víte, co nás čeká, tak věřím, že se nikdo nebude vymlouvat, že o tom či onom nevěděl :o)

Autor: Ondra
Vydáno: 5.5. 2008 23:04