Třetí kolo brněnské ligy minižáků

Ve třetím kole ligy minižáků padlo zatím celkově nejméně košů, a proto každý střelecký úspěch posouval týmy výrazně blíže k vítězství.

Brno A (Komín) - Brno B (Bystrc)  0:4 (0:3)

Baxant Jakub 2, Pařilová Natálie 2

V prvním utkání se střetly celky Bystrce a Komína. Komínští z dosavadních dvou kol vyhráli pouze jednou a druhou výhru nepřipsali ani v tomto střetnutí. Dobře organizovaná hra Bystrce pod taktovkou Barči brzy slavila úspěch a Bystrc se ujala v poločase vedení 0:3. V druhém poločase Bystrc přidala ještě jeden koš, a vzhledem k tomu, že hráči Komína nedokázali skórovat v prvním ani druhém poločase, byla výhra Bystrce vcelku jednoznačná 0:4.

Brno B (Bystrc) - Brno C (Starý Lískovec+Žebětín+Bystrc)  1:3 (1:1)

Malina Kryštof 1 - Krugliak Iryna 1, Sotolář David 1, Tothová Eliška 1

Do druhého utkání nastoupil tým Bystrce proti dosavadnímu lídru brněnské tabulky, Starému Lískovci. Bystrčtí posilněni jasnou výhrou z předešlého zápasu vstoupili do utkání rychlým košem a útlé vedení 1:0 drželi až do závěrečných minut prvního poločasu, kdy se Starému Lískovci podařilo srovnat skóre na 1:1. V druhém poločase již získali převahu na hřišti hráči Lískovce a dalšími dvěma koši rozhodli o výhře nad Bystrcí 1:3.

Brno C (Starý Lískovec+Žebětín+Bystrc) - Brno A (Komín)  3:0 (3:0)

Tothová Eliška 2, Baxant Jakub 1

V poslednímu utkání třetího kola změřily síly celky Komína a Starého Lískovce. Zatím co Starý Lískovce se již v prvním poločase dokázal třikrát prosadit, Komín stále trápila střelecká mizérie z prvního utkání. Vzhledem k tomu, že ve druhém poločase se ani přes velkou snahu neprosadil žádný z hráčů, zůstalo konečné skóre na ukazateli stejné jako v poločase, tedy 3:0.

Celkové první místo tohoto kola obsadil tým ze Starého Lískovce před hráči z Bystrce a Komína.