Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Třicítka dvakrát na dosah

V neděli 9.3. se v hale TJ Tatran Bohunice odehrálo poslední (10.) kolo základní části ČKE. Domácí KK Brno hostilo SK RG Prostějov, kterého v předchozím duelu porazilo. Výsledek tohoto kola sice již neměl žádný vliv na pořadí, ale domácí chtěli ukázat divákům, jak se vyhrává.

  

10. kolo ČKE
KK Brno x SK RG Prostějov 29:15 (17:7)

 

 

Do první zápasu nastupovali domácí v trošku pozměněné sestavě než je tomu obvykle. Od začátku však bylo jasné, kdo je favoritem. Brno si postupně budovalo vyšší a vyšší náskok, ale hosté jim nic nedali zadarmo. Na obou stranách byly vidět krásné korfbalové akce, které sklízely potlesk diváků. Domácí se snažili využívat každé nabídnuté šance, což se jim povětšinou dařilo. Jejich hra byla uvolněná, doplněná přesnými nahrávkami a zakončená úspěšnou střelou. Hráči měli možnost vyzkoušet si různé herní situace před blížícím se semifinále. I trenér využil této příležitosti a vratného střídání, takže se během zápasu ocitli na hrací ploše všichni zúčastnění hráči a každý z nich se podílel alespoň jedním košem na závěrečném výsledku 29:15.

 


Střelci: Fridrichová 5, Bušík 5, Jonákova E. 4, Šedý 4, Vávra 3, Jonáková Š. 2, Škrobová 2, Weissová 2, Fridrich 1, Ziegler 1

 

 

10. kolo Ligy rezerv
KK Brno x SK RG Prostějov 29:19
 
I v druhém zápase si domácí trenér pohrál se sestavou. Ze začátku to sice nevypadlo jako šťastná volba, ale jak minuty ubíhaly, domácí začali přebírat otěže a do konce první půle si zvládli vybudovat pětibodový náskok. 
Po krátké pauze se oba celky vrhly zpět do boje, oba odhodláni získat naposledy nějaké body do tabulky. Štěstěna a střelecká úspěšnost nadále zůstávaly na straně domácího týmu, který svůj náskok zdvojnásobil a dovedl zápas do vítězného konce. Ani tentokrát se mu nepodařilo pokořit magickou hranici třiceti košů.

 


Střelci: Šedý 6, Fridrichová 4, Jonákova E. 4, Škrobová 4, Bušík 3, Fridrich 2, Ziegler 2, Dvořáková B. 1, Jonáková Š. 1, Weissová 1, Vávra 1

 

 

Výhrou v druhém zápase si KK Brno zajistilo 1. místo v Lize rezerv a obhájilo mistrovský titul z loňského roku, čímž se během čtrnácti dnů stalo dvojnásobným mistrem. 

 

Autor: Martula
Vydáno: 14.3. 2014 23:32
Přečteno: 767x
Hodnocení: 2.7 (celkem 382 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk



Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.