Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Turnaj starších žáků - díl I. >>Blíží se odjezd do Šenova<<

Dne 18.10.2008, by mělo proběhnout několik zápasů ve zmíněném Šenově, kde se mezi sebou utkají týmy starších žáků z Moravy, mezi které patří i naše brněnské družstvo teenagerů ze ZŠ Brno, Kamínky hrající pod VSK VUT Brno.

   

Už nějakou tu středu (někteří i čtvrtek) velmi tvrdě trénujeme. Po hodinách mučení, běhání a psychického trápení se i přesto velmi těšíme, doufáme ve výhru a tvrdou porážku soupeřů. Na pomoc nám přispěchal výborný a zkušený trenér Kuba Máša a jeho milá kolegyně Mirka. Páni učitelé nás po celou dobu příprav podporují očním kontaktem, čímž nás zdokonalují a dodávají nám ten krásný pocit, že nám to jde, ačkoli jsme samozřejmě lepší, než to na první pohled vypadá, jen se nemusíme chlubit.

 

Mimo jiné se také domlouváme na technických bodech, které se sice hry netýkají, ale i přesto jsou jedny z nejdůležitějších. Týká se to vyplňování reg. papírů, čas odjezdu a příjezdu atd.

 

Sraz by se měl uskutečnit v brzkých hodinách ranních, z čehož není ani zdaleka nikdo nadšen, ale jak známe rčení "ranní ptáče dál doskáče" - v našem případě to spíše znamená, že dáme více košů a odvedeme výborný výsledek.

 

Po včasném příchodu na sraz, máme chvilku na zakoupení jízdenek, najít správný vlak, usadit se pohodlně do kupé a pak už jen "FRRR..." vláčkem z našeho krásného Brna.

 

Čeká nás celý den dřiny,dřiny a dřiny... Snad se nám naše snaha vyplatí a zpět domů dojedeme v původním stavu...(Pokračování a fotos příště...)Autor: Tereza Richterová

 

 

Autor: Admin
Vydáno: 16.10. 2008 22:00
Přečteno: 1263x
Hodnocení: 2.8 (celkem 466 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Utkání 2. kola ligy starších žáků
Turnaj starších žáků - III. díl >>Turnaj na VUT v Brně 2. 11. 2008<<Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


c jakma, Hmmm (17.10. 2008 07:36)

Jak příští rok?!! Snad na dalším turnaji! ;)


c Ondra, Držíme palce (16.10. 2008 22:40)

Tak vám naši milí nováčci držíme všechny palce. Ničeho se nebojte a bojujte jako lvi. Jo, a kdybyste nááááhodou něco smolně prohráli, tak si z toho nic nedělejte. Žádný korfbalista z nebe nespadl, leda tak na zem po doskoku... S kým dnes prohrajete, toho můžete příští rok porazit...