Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Turnaj starších žáků - III. díl >>Turnaj na VUT v Brně 2. 11. 2008<<

Dne 2.11. proběhl další turnaj, a to nyní v našem rodném Brně. Družstvo bylo početnější o 6 hráčů, byly to 4 dívky ze ZŠ Arménská a 2 chlapci ze ZŠ Kamínky, kteří se nám šťastně vrátili z Anglie.

 

V našem prvním zápase jsme se utkali s Prostějovem. Také měli posilu tvořenou dvěma chlapci, které známe z Maxikorfbalu a na minulém zápase nebyli. Mělo to poměrně vliv na souboj a po vyrovnaném boji jsme prohráli o pouhý jeden koš. Prohrou jsme byli velice překvapeni, jelikož Prostějov jsme již několikrát porazili. Zdání klame... Nedalo se nic dělat a šlo se do šatny.

   

Do dalšího zápasu jsme si chtěli dodat více energie, odvahy a ubrat na nervozitě a strachu. Po Kubově půlhodinové přednášce stoupla hladina adrenalinu a krev v našich žilách se rozproudila. Po krásném projevu jsme se sice báli ještě víc, ale šlo se do dalšího boje...

  

V druhém zápasu jsme se utkali s Prievidzou, která na rozdíl od předchozího turnaje se účastnila jen s béčkem. Hráči z "áčka" i "béčka" byli namíchaní a nevěděli jsme co od Slováků čekat. I přesto jsme šli do zápasu jako vždy naplno a snažili se. Po předchozí prohře jsme si nemohli dovolit další prohru a pokusili jsme předvést nadpřirozený výkon, a to výhru! I když to bylo velice těsné, naše družstvo zvítězilo a my měli radost.

 

Další přestávka je tu a s ní opět Kubův proslov. Moc chvály jsme sice neobdrželi, zato spousty rad do posledního zápasu. Zbylý čas se táhl a táhl, napětí stoupalo a po čekání byl odpískán poslední zápas Brno : Šenov. Předchozí dva zápasy byly opravdu vyčerpávající. Šenovští neustále stavěli asistence a po nich následovaly nebránitelné donášky. I přes veškerou námahu a opravdu velkou snahu tolerovat rozhodčího se nám Šenov porazit nepodařilo a obdrželi jsme celkem velkou prohru. Mezi našimi hráči zavládla špatná nálada a zklamání. Odebrali jsme se do šatny a dnešní výkon jsme prodiskutovali mezi 32 očima.
Do dalšího turnaje jsme si slíbili tvrdě dřít, trénovat, že z nás bude lít pot a na dalším turnaji jim natřeme pozadí a že předvedeme úžasný výkon, který nebude s tím dnešním mít nic společného...

 

A nakonec ještě děkuji všem zúčastněným za jejich velkou snahu a mimoděk chválím holky z Arménské.

 


Autor: Tereza Richterová

Autor: Admin
Vydáno: 3.11. 2008 07:30
Přečteno: 1983x
Hodnocení: 2.7 (celkem 551 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Utkání 2. kola ligy starších žáků
Turnaj starších žáků - II. díl >>Zprávy z prvního kola v Šenově 18. 10. 2008<<
Turnaj starších žáků - díl I. >>Blíží se odjezd do Šenova<<
St. žáci: Výhra v oslabení
Turnaj starších žáků - IV. díl >>Turnaj v Prostějově<<Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


terez, Dikec (5.11. 2008 20:48)

díky za pochvalu... :D


pernja, Nevadí!! (5.11. 2008 18:15)

To vůbec nevadí, že jste dvakrát prohráli. Když jsme začínali my, tak se prohrávalo pořád a nikdy nás to nepřestalo bavit. Teď jde o to, abyste se všichni vzchopili ze špatné nálady, zamakali a příště jim dáte kotel vy ;) . Moc Vám fandím. Jo a moc pěkný článek, dávám 1 ;)


c Ondra, Ondra (4.11. 2008 23:36)

Ahoj trenérko Prievidze, požadavek na zjištění věku hráček pocházel od někoho mimo Brno, nebudu komentovat od koho, ale není to obtížné odhadnout. Mojí povinností rozhodčího bylo to ověřit. Je mi líto, jestli to vypadalo, že vám nevěřím. Mě osobně by to bylo v této soutěži celkem jedno, jsem pro to, aby děcka v tomto věku hrály spolu, pokud jsou třeba z jedné třídy a jeden je o nějaký týden starší.


eclair, Jejda... (4.11. 2008 15:04)

Trubký, jen vám chybím a už prohráváte :D ( ne, samozřejmě vím, že by jsme prohráli i se mnou) Ale nebojte :) Zapracujeme, a všem to natřeme :)


Neexistující uživatel, Reakce další :-) DAVID (4.11. 2008 14:40)

O věku hráček se v článku přeci nepíše... Z článku je cítit pozápasová deprese, ale nerad bych, aby se přenesla na další :-) Jsme rádi, že můžeme hrát,a doufám, že to všechny baví, a budeme se snažit hlavně zamakat na sobě a nehledat chyby jinde... Tak sílu!


Trenerka-Prievidze, Reakcia na článok (4.11. 2008 14:24)

Chcem reagovať na informáciu, že sme nastúpili zmiešané "áčko" s "béčkom". Samozrejme, že to nie je pravda. My máme súpisky potvrdené ČKS a vieme, že hráči sa nemôžu mixovať. U vás v Brne som Ondrovi ukazovala súpisky aj registračky našich hráčov, tak neviem, kde je problém. Keby nastúpilo "áčko", výsledok by bol určite iný! Rovnako by som nečakala poznámku na vek našich dievčat zrovna od Brna. :(


c Marie, :) (4.11. 2008 08:49)

oprava: Kubovy rady (nejsem tak hloupá)


c Marie, :) (4.11. 2008 08:48)

To nevadí, příště to bude určitě lepší. Musíte poslouchat Kubovi rady a vzít si je víc k srdci, on ví proč to říká:) 8)

PS: díky za pěknej článek