Úpravy na stránkách

Blíží se vánoc a s tím i chvíle volného času. Máte nějaké náměty či připomínky k formě a obsahu stránek?

Dole v komentářích máte možnost se vyjádřit.

Co by se dalo vylepšit?

Dle komentářů níže byly přidány fotky u - žákovského, dorosteneckého a A týmu. Fotky jsou doplněny i u rozhovorů, které byly do této doby publikovány.

U těchto týmů byly také připojeny statistiky. Statistiky jsou u některých zápasů pouze orientační. Moje hlava děravá si na vše nevzpomněla.

Snad jsem splnil zatím přání pisatelů. Pokud jsou ještě nějaké připomínky sem s nimi.

Další připomínky?

Vydáno: 27.12. 2007 19:30