Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Úspěšný turnaj ve Znojmě očima Marka

V sobotu 10. 12. se tým brněnských mladších žáků vydal na očekáváný turnaj do Znojma. Jak to vše dopadlo, se dozvíte v článku od Marka Pospíšila.

 

Brno - Prostějov 12:2

První zápas jsme lehce vyhráli nad omlazeným týmem z Prostějova. Netřeba dále popisovat, protože jsem byl o 2 hlavy větší. Povinné 3 body.

 


Brno - České Budějovice 6:4

Můj oblíbený soupeř z Českých Budějovic nám zezačátku dal prostor a my jsme vedli celkem hladce. Po poločase ale nastal zlom. ČB se 3 koši dotáhli a my museli bránit náš hubený náskok. Erikova střela tam po chvíli spadla a mohli jsme si oddechnout, protože soupeř už nic nevymyslel. Povinné 3 body. 

 

 

Brno - Znojmo 6:4

A nakonec Znojmo. Silný tým, který jsme ještě neporazili. Začátek byl vyrovnaný, ale za stavu 1:1 nastal problém, dostali jsme 2 koše a mohlo být hůř. Vendy, která bránila velkého kluka, ho naštěstí do ničeho nepustila. Přišel timeout, který nám celkem pomohl, neboť do poločasu zbývala chvilka, takže jsme už neinkasovali. Rozhodčí odpískal začátek druhého poločasu. Začali jsme hrát hodně dobře. Naše nejlepší střelkyně se s tím nemazlily a daly 4 koše. V obraně jsme moc nechybovali, takže naše košíková smršť dotáhla výsledek a dokonce i překonala. Najednou jsme byli na koni. Soupeř dál hrál svou hru, naše obrana ovšem další koše nepovolila. Několik dobrých střel zaznamenal i náš nejmladší hráč Marťa. Závěr jsme i po dramatické koncovce zvládli a získali důležité 3 body. 

 

 

Ze Znojma je uloupeno 9 bodů, které by se mohly hodit. Rád bych pochválil celý tým, trenéra a asistenta za výkon, povzbuzení a rady. Tak přeji jen další takovéhle soboty.

Autor: pernja
Vydáno: 15.12. 2011 20:11
Přečteno: 1430x
Hodnocení: 2.7 (celkem 421 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.