Úspěšný závěr skupiny aneb Maďaři poraženi

Pět hodin odpoledne bylo jasný signálem pro nástup KK Brno a KK Obudai na hrací plochu. Jelikož Brno neporazilo v dopoledním zápase německý tým, musel trenér pozměnit předem připravenou taktiku a sestavu a poslat do hry silnější obsazení.

KK Brno X KK Obudai (Maď.) 14:9 (7:3)

Sestava - útok: E. Jonáková, E. Fridrichová (M. Weissová), P. Bušík, O. Fridrich
- obrana: P. Škrobová, M. Mášová, J. Šedý (J. Ziegler), I. Vávra

První koš zápasu si tentokrát připsal Jan Šedý, který otevřel skóre hned v 1. minutě. Poté následoval koš Ivana Vávry a Ondřeje Fridricha. První maďarský koš propadl obroučkou až v 9. minutě. Brno ale pokračovala v budování náskoku, aby se na palubovku mohli podívat i hráči z lavičky, a tak v poločase vedli o 4 koše.

Do druhého poločasu vlétli brněnští jak velká voda a systematicky pohlcovali každý maďarský útok a na druhé straně zaplavovali koš střelami v 29. minutě již vedli o sedm košů za stavu 12:5, a tak přišla šance pro dosud nehrající hráče. Brno však nehodlalo o svůj náskok přijít, o čemž svědčil zbývající průběh zápasu. Za každý maďarský koš přišly alespoň 2 brněnské až do konečného vítězného stavu 14:9.

Střelci: O. Fridrich 4, J. Šedý 4, M. Mášová 2, P. Bušík 2, E. Jonáková 1, I. Vávra 1

Autor: Admin
Vydáno: 26.1. 2013 19:23