Úvodní kolo bez bodu

Velmi těžký začátek soutěže připravil rozpis brněnským dorostencům. První kolo odehráli u vícemistra z Kolína a ve druhém hostí mistry ze Znojma.

VKC Kolín - KK Brno   24:11  (10:8)

Honza Šedý 4, Martin Ševčík 0, Dana Brychtová 0, Kristýna Pospíšilová 0 - Jarda Drábek 3, Mirek Drábek 3, Hana Bečvárovská 0, Barča Malcová 1

Začátek utkání vyšel lépe domácím. Dobré zakončení jim zajistilo brzké vedení o 4 koše. Brněnští hráči se trápili především v útoku, když jim velkou starost dělal krátký časový limit na zakončeni - shotclock. Několik útoků skončilo bez zakončení, další nepřesnou střelou v posledních vteřinách. Závěr poločasu jim vyšel podstatně lépe, když se podařilo snížit z 9:2 na poločasových 10:8. Bohužel toto zlepšení nevydrželo do druhé půle. Soupeř opět zlepšil úspěšnost zakončení a odskočil na konečných 24:11.

VKC Kolín - KK Brno   35:23  (19:12)

Honza Šedý 8, Martin Ševčík 2, Dana Brychtová 1, Kristýna Pospíšilová 0 - Jarda Drábek 4, Mirek Drábek 4, Hana Bečvárovská 1, Barča Malcová 2

Druhý zápas začal podobně jako první. Kolín úspěšnou střelbou navyšoval skóre. Až v závěru poločasu se brněnští hráči opět probudili a několika koši upravili stav na 19:12. Závěrečné části už povětšinou dominovaly útoky obou týmů, ikdyž nebyly všechny šance proměněny, tak konečný stav 35:23 ukazuje velmi útočný zápas.

Jak už je zmíněno v začátku článku, tak v dalším kole se představí brněnští hráči doma proti mistrům ze Znojma. Přijďte je podpořit!!

17.10.2010 , hala GiTy - Moravská Slavia, ul. Vojtova, Brno

Vydáno: 5.10. 2010 19:00