V Brně se rýsuje tým minižáků

Snad poprvé v historii brněnského klubu se zapojí do zápasů i tým minižáků. Pro začátek pouze v přípravných turnajích a dále se uvidí :-)

V neděli čeká naše mini první přípravný turnaj v Prostějově. Jejich protivníky budou týmy domácího Prostějova, Náchoda a Kutné Hory.

Brněnský tým se skládá z dětí z tréninkových skupin na ZŠ Bosonožská, ZŠ Žebětín a ZŠ Laštůvkova. Někteří hráči začali trénovat již před koncem loňského školního roku, ale většina až od září a bude to tedy jejich první ostrá zápasová prověrka. Získané zkušenosti mohou potom využít v trénincích i celé jejich korfbalové kariéře, kterou mají celou před sebou.

Kdo bude brněnský klub reprezentovat?

Anička Drobníková, Eliška Kozumplíková, Simča Ševčíková, Silva Borková, Lucka Borková, Matěj Kozumplík, Robert Chytrý, Tomáš Drabálek, Kryštof Malár, Dominik Čarvaš, Ondra Kozel, Martin Němeček

+ početná skupina rodičů, kteří svým dětem jistě připraví bouřlivou atmosféru.

Kdy: neděle 3.11.2013
Kde: hala RG Prostějov
  (mapa)

Sraz: 7:00 před halou Hlavního vlakového nádraží Brno (odjezd 7:18)
Návrat: 16:43 opět na Hlavní vlakové nádraží Brno

Držte našim nejmladším palce! Určitě nás čeká po výjezdu velmi zajímavá reportáž, jak se jim dařilo a jaké mají pocity po prvních zápasech.

Vydáno: 30.10. 2013 18:31