Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

V brněnském derby nestačili starší žáci na Nový Lískovec

Naši starší žáci nastoupili v sobotu na domácí půdě na Tauferkách v brněnském derby proti klubu z Nového Lískovce. Třetí účastník turnaje z Kutné Hory svou účast odvolal, proto se hrály jenom 2 vzájemné zápasy brněnských klubů.

 

Do prvního zápasu jsme měli velmi zlý vstup, za první poločas si Nový Lískovec vybudoval náskok až 1:8. Naši žáci měli trochu ospalý pohyb a taky nahrávky nebyly ideální. K tomu se přidalo střelecké štěstí soupeře a naše nemohoucnost. Třetí čtvrtina vypadala přesně naopak, jak kdyby nastoupil úplně jiný tým. Po skóre 5:0 za třetí čtvrtinu jsme byli zpět v zápase. V poslední čtvrtině jsme ještě dotáhli na 7:8, ale pak Nový Lískovec přidal 2 koše a pohlídal si výhru.

KK Brno - KK Nový Lískovec 7:10 (poločas 1:8)

Sestava Brna: Jiří Kohl 2 koše, Adam Lorenz 2, Anna Drobníková 1, Zuzana Herbstová 1, Sára Sahatciu 1, Marek Dlapa, Michael Hák, Dominik Čarvaš, Veronika Čarvašová, Eliška Tothová, Kája Ježková

 

Druhý zápas začal přesně obráceně, naši korfbalisté měli od začátku dobrý pohyb a i obrana měla větší tlak. V poločase jsme tak byli ve vedení 4:2. Na hřiště se dostali všichni hráči a sestavou se trochu točilo a hledalo se ideální složení na obou stranách. Koše ale přibývaly jen pomalu. Po třetí čtvrtině jsme ještě byli ve vedení. V poslední 10-minutovce jsme ale neměli dost sil, abychom udrželi těsné vedení. Nový Lískovec srovnal na 7:7 a pak to bylo kdo s koho. Vítězný bod bohužel padl do našeho koše a v útoku jsme již nedokázali odpovědět vyrovnávajícím košem. Proto po další prohře o jediný bod si všechny body z dvojzápasu odnesl Nový Lískovec. 

KK Brno - KK Nový Lískovec 7:8 (poločas 4:2)

Sestava Brna: Jiří Kohl 2 koše, Sára Sahatciu 2, Marek Dlapa 1, Michael Hák 1, Adam Lorenz 1, Anna Drobníková, Zuzana Herbstová, Veronika Čarvašová, Kája Ježková, Eliška Tothová, Dominik Čarvaš

Autor: Peter
Vydáno: 28.3. 2017 20:14
Přečteno: 557x
Hodnocení: 2.3 (celkem 134 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.