Valná hromada Korfbal klubu Brno

Dovolujeme si Vás pozvat na řádnou Valnou hromadu občanského sdružení Korfbal klub Brno, která se uskuteční ve čtvrtek 11.12.2014 od 18,00h na Základní škole Laštůvkova, Brno-Bystrc.

Vážení členové a příznivci Korfbal klubu Brno, vážení rodiče,

jako předseda Korfbal klub Brno si Vás dovoluji pozvat na řádnou Valnou hromadu občanského sdružení Korfbal klub Brno, která se uskuteční ve čtvrtek 11.12.2014 od 18,00h na Základní škole Laštůvkova, Brno-Bystrc.

Detailní program Valné hromady naleznete v příloze. Přestože VH bývá většinou formální povinnou záležitostí, chtěli bychom se zde tentokrát bavit také o dalším rozvoji našeho sportovního klubu, sportovních i společenských aktivitách v následujících měsících a letech. Proto bych Vás chtěl všechny pozvat k účasti, a to včetně rodičů našich hráček a hráčů žákovských kategorií, a také vyzvat k otevřené diskuzi a námětům. K účasti zvu i bývalé hráče klubu, kteří by měli zájem a možnost korfbalu s něčím pomoci.

Program VH - pdf                          Nové stanovy - pdf

Nedílnou součástí VH bude i hlasování o nových stanovách sdružení, které jsou základním kamenem přechodu sdružení na „spolek", což nám přikazuje nový občanský zákoník. Návrh nových stanov najdete v samostatné příloze. I zde přivítám jakékoliv komentáře a návrhy na úpravy.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám plně k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Těším se na setkání,

Ondřej Fridrich