Vánoční turnaj a večírek 2014

Každoroční vánoční turnaj a večírek se blíží! Již v sobotu 20.12.2014 je ten velký den, kdy se představí všechny naše generace na společné palubovce a zahrají a zasoutěží si mezi sebou. To však nebude všechno! Po aktivně stráveném dopoledni bude následovat již vánočně laděná besídka, která bude letos ve stylu Vikingů!!

Vánoční turnaj

V sobotu 20. 12. 2014 se uskuteční již tradiční korfbalový Vánoční turnaj pro všechny hráčky, hráče a příznivce tohoto sportu. Letošní ročník proběhne v tělocvičně ZŠ Otevřená v Žebětíně.

Kde?   v tělocvičně ZŠ Otevřená v Žebětíně. (http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.4883205&y=49.2092448&z=15&source=firm&id=356516)

Kdy?

8:45 - sraz minižáků a mladších žáků

9:00 - zahájení turnaje pro mladší žáky a minižáky

10:30 - korfbalové hry, střelecké soutěže, do kterých bychom chtěli nalákat všechny rodiče, kteří zde dostanou možnost utkat se se svými dětmi a staršími hráči (prosíme vezměte si sálovou obuv a oblečení na sport)

11:00 - 13:00 - korfbalové klání rodičů a dospěláků

Budeme rádi, když se vás zúčastní co nejvíc a prožijeme společně krásné korfbalové dopoledne.

Vánoční besídka a večírek

Turnajem to ale všechno nekončí!! V 15 hodin začne dětská korfbalová besídka, která se bude konat v areálu Orel v Komíně.

Tato besídka však není jen pro děti, ale vy všichni jste srdečně zváni. Zvykem je, že besídka má určité téma, pro letošní rok jsou to Vikingové.

V naší Fotogalerii se můžete podívat, jak vypadaly besídky v posledních letech http://picasaweb.google.com/korfbal.brno

Kde?    Areál Orel v Komíně   (http://www.mapy.cz/zakladni?x=16.5509953&y=49.2179015&z=15&source=firm&id=1962308&q=orel%20kom%C3%ADn)

Kdy?

Od 15hod - besídka pro děti, ale zváni jsou i všechny rodiče

Od 18hod - večírek pro dospělé

Na co se těšit a proč si besídku nenechat ujít?

- jsou připraveny tématické hry, malování perníků, modelování z marcipánové hmoty, pouštění lodiček, stolní hry, pokud nám počasí bude přát tak také koulovačka

- hudební nástroje a vzorky cukroví jsou vítány

- besídky se účastní i mladší děti, kterým rodiče donesou něco malého pod stromeček, proto můžete donést i něco pro své děti

Těšit se tedy můžete na odpoledne a večer plný her, zajímavého programu a nekončící zábavy. Vstupné pro jedince nad 18let je 50 Kč. Na místě bude možné zakoupit občerstvení za Vánoční ceny :-). Ve večerních hodinách přijde Ježíšek navštívit i dospěle. Bývá zvykem, že každý donese malý dárek do hodnoty 80kč. Dárky se pak rozdají mezi ostatní.

POZVÁNKA NA OBĚ AKCE

Vydáno: 18.12. 2014 07:00