Velmi vyrovnané zápasy body nepřinesly

Sobotní ráno přineslo souboje brněnského B-týmu proti domácímu Znojmu a soupeři z dalekého Děčína.

TJ Znojmo MS YMCA B - KK Brno B  14:13 (6:6)

V 8.30h začalo utkání proti velmi mladému týmu Znojma, který je složen převážně z dorostenců, které doplnilo několik zkušenějších hráčů. Hlavním úkolem bylo ubránit dobře střelecky a rychlostně disponované hráče soupeře. Tento předpoklad se nakonec opravdu projevil i v zápase, když mužská část týmu vstřelila 13 ze 14košů. Na druhé straně jim až neuvěřitelně zatápěla Barbora Malcová, která zatížila konto soupeře 7 koši! Znojemští nakonec rozhodli až košem v posledních minutách a udrželi všechny body doma.

Sestava a koše: Horák Petr 1, Ziegler Jiří, Coufalová Lucie 1, Jonáková Štěpánka 1 - Máša Jakub 2, Sopko Marek, Malcová Barbora 7, Žáková Marie 1

KK Brno B - TKC Děčín  19:25  (8:11)

Druhé utkání začalo asi 20minut po velmi fyzicky náročném zápase se Znojmem. Děčínští hráči byli čerstvější, ikdyž měli za sebou čtyřhodinovou cestu a od začátku si udržovali vedení. Poločasový stav 8:11 dával Brnu slušné možnosti pro další průběh. Soupeř si udržoval stále vedení o 4-5 košů. V 50.minutě brněnští stáhli soupeře na pouhé dva koše (18:20), ale Děčín následně zařadil vyšší střelecký stupeň a sérií 5 košů si vybudoval rozhodující náskok 19:25.

Sestava a koše: Máša Jakub 6, Sopko Marek 1, Malcová Barbora 4, Žáková Marie - Horák Petr 1, Ziegler Jiří 2, Coufalová Lucie 2, Jonáková Štěpánka 3

Vydáno: 6.11. 2011 19:26