Víkend plný korfbalu - 8 týmů v akci!

O nadcházejícím víkendu se ukáže v akci hned 8 našich týmů. V sobotu zajíždí A-tým do Českých Budějovic. V neděli dopoledne se utká trojice našich družstev v lize minižáků a mladších žáků (Žebětín). Odpoledne na ně naváže seniorský B-tým v nové hale v Maloměřicích.

Po měsíční pauze, v domácí soutěži, zajíždí brněnský A tým do Českých Budějovic, kde bude chtít vylepšit současnou 4. příčku v České korfbalové extralize.  Proti nim se postaví současný lídr soutěže - tým Českých Budějovic.

Kdo: KCC Sokol České Budějovice "A" - Korfbal klub Brno "A"

Kde: Hala TJ Lokomotiva, České Budějovice

Kdy: sobota 13.2.2016   16:30h  (Liga rezerv od 18:20h)

Již šesté kolo brněnské ligy mini a mladších žáků čeká naše nejmenší korfbalisty a korfbalistky. Na tradičním místě v Žebětíně se představí v zaběhnutém schématu utkání. Tentokrát se však na konci turnajů uskuteční i výběrový zápas minižáků, kde trenéři budou muset vybrat sestavu pro celorepublikový čtvrtfinálový turnaj. Ten se po úspěšné kandidatuře našeho klubu uskuteční hned příští neděli 21.2. také v brněnském Žebětíně. Naši hráči tam budou bojovat o postup na finálový turnaj proti týmům z Prostějova, Náchoda a Ostravy.

Kdo: mini a mladší žáci Korfbal klubu Brno

Kde: tělocvična ZŠ Otevřená (Žebětín), Brno  (mapa)

Kdy: neděle 14.2.2016

Minižáci:

9:00   Brno A (Komín) - Brno B (Bystrc)
  9:40   Brno B (Bystrc) - Brno C (Starý Lískovec+Žebětín)
  10:20  Brno C (Starý Lískovec+Žebětín) - Brno A (Komín)

Mladší žáci:
  11:00   Brno A (Komín) - Brno B (Bystrc)
  11:40   Brno B (Bystrc) - Brno C (Starý Lískovec)
  12:20   Brno C (Starý Lískovec) - Brno A (Komín)

13:00 - nominační zápas minižáků (výběr hráčů pro čtvrtfinálový turnaj 21.2.2016)

Víkend plný korfbalu uzavře brněnský B tým, který přivítá týmy z Českých Budějovic a Šenova. Na předchozím turnaji oběma soupeřům nedělil brněnští pěkných pár košů "na cestu" (19:4 a 25:4). Zadaří se podobně i tentokrát?

Kdo: Korfbal klub Brno "B" - KCC Sokol České Budějovice "B" - KC ZŠ Šenov

Kde: Sportovní hala Maloměřice, Brno   (mapa)

Kdy: neděle 14.2.2016  16:00h Korfbal klub Brno "B" - KC ZŠ Šenov

17:30h Korfbal klub Brno "B" - KCC Sokol České Budějovice "B"