Výhra a prohra z Kutné Hory

V sobotu 1.3.2014 vyjeli starší žáci z Brna odehrát další dvojzápas, tentokrát v Kutné Hoře. Soupeři jim byly týmy Náchoda a následně domácí Kutné Hory.

První utkání bylo proti Náchodu. Brněnští nastoupili pouze v sedmi hráčích, ale nakonec se jim podařilo Náchod přetlačit a zápas vyhrát 11:7 (6:4)....

KK Brno - Náchod  11:7 (6:4)
Vendy Jemelíková 4, Filip Kovář 4, Michal Sázavský 2, Denisa Pléhová 1, Marek Dlapa, Martin Šálek, Linda Dostálová

Do druhého zápasu s domácí Kutnou Horou hráči nastoupili s chutí a odhodláním vyhrát, bohužel po nečekaném zranění Filipa Kováře zápas dohrávali v šesti hráčích. I přes oslabení bojovali statečně a na hřišti nechali takřka všechno, ale nakonec podlehli domácím l 2:15 (0:9)

KK Brno - Kutná Hora  2:15 (0:9)
Vendy Jemelíková 2, Filip Kovář, Michal Sázavský, Denisa Pléhová, Marek Dlapa, Martin Šálek, Linda Dostálová

Děkujeme panu Miroslavu Dlapovi a Honzovi Šedému za podporu a rady při zápasech a panu Sázavskému za odvoz. Gratulujeme k získaným bodům!

Další dvě kola odehrajeme u nás v Brně - 29.3. a 26.4. Přijďte nám fandit!

Autor: Admin
Vydáno: 2.3. 2014 15:21