Vysoká výhra i prohra

V neděli 30.10. se představilo brněnské Béčko proti Moravské Třebové a Táboru.

Brno B - Moravská Třebová  31:7  (12:2)

Prvním soupeřem byl tým Moravské Třebové, který přijel jen se šesti hráči, a proto měla být výhra poviností. Tyto předpoklady se vyplnily a o vítězi bylo jasno hned od začátku. Poločasový stav 12:2 a konečný 31:7 byl jasným důkazem.

Sestava :
Polák David 5, Ziegler Jiří 4, Jonáková Štěpánka 3, Dvořáková Adéla 4 - Pernica Jakub 4, Sopko Marek 4, Brychtová Dana 1 (35. Koláčná Miroslava 3), Coufalová Lucie 3

Vložený zápas : Moravská Třebová - Tábor 3:46

Brno B - Tábor  10:24  (2:10)

Ve druhém zápase nás čekal podstatně složitější soupeř. Po vyrovnaném začátku se soupeř začal trefovat z větších vzdáleností. Naopak brněnští nebyli schopni zamířit přesně a začali zaostávat. Pouhé dva koše za první poločas nemohly na soupeře stačit. Druhý poločas už byl vyrovnaněkší, ale ani zlepšenou hrou jsme nedokázali soupeře stáhnout.