Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Žáci v písku 2015

Na den dětí má již tradičně své místo, v korfbalovém programu, turnaj Žáci v písku. Na brněnských beachových kurtech se letos představili mini a mladší žáci z Brna, Nového Lískovce, Náchoda, Prostějova a Kolína.

    

Početnější kategorie mladších žáků začala své zápasy již po 10h vzájemným zápasem brněnského A a B týmu. Po nich se do turnaje zapojili také Náchod, Kolín a Nový Lískovec. Týmy mezi sebou hrály systémem každý s každým, aby se nikdo nemohl vymlouvat na nespravedlivý systém turnaje.

    

Konečné pořadí v této kategorii bylo: 1. Nový Lískovec, 2. KK Brno A, 3. VKC Kolín, 4. PKC Náchod, 5. KK Brno B

   

Na vedlejším hřišti zároveň odehráli svůj turnaj i nejmenší korfbalisté a korfbalistky z KK Brna A, KK Brna B (Komín), Nového Lískovce  a Prostějova. Všechny brněnské týmy měly jasný cíl a to pokusit se porazit letošního mistra v této věkové kategorii. To se jim však nepovedlo a Prostějov si odvezl vítězství a obhájil 1. místo z loňského roku.

   

Konečné pořadí v minižácích: 1. SK RK Prostějov, 2. KK Brno B (Komín), 3. KK Brno A, 4. Nový Lískovec

  

Závěrečné vyhlášení výsledků obstarali předseda pořádajícího KK Brno Ondřej Fridrich a člen komínského zastupitelstva pan Tomáš Němec, který musel být jistě potěšen výsledkem dětí z jeho městské části, které obsadily druhé místo.

  

Po vyhlášení výsledků v žákovských kategoriích se schylovalo k dalšímu významnému bodu programu, který měli obstarat rodiče žáků, kteří doprovodili své děti na tento turnaj. Natěšené brněnské rodiče nakonec vyzval k souboji pouze jediný tým a to Prostějov.
Od začátku všichni hráči nasadili velmi vysoké a strhující tempo, protože se nechtěli nechat zahambit před zraky svých ratolestí a početnou diváckou kulisou. Do vedení šli brněnští, kteří vedli 2:0 a vypadalo to na pohodovou jízdu. Tu však narušil nejen soupeř, ale i blížící se bouřkový mrak. Pod tlakem těchto okolností se dopustili chyb a nechali soupeře vyrovnat. Za vyrovnaného stavu rozhodčí, který je pověstný remízovými zápasy, utkání ukočil a jeho závěrečný hvizd odstartoval málo vídanou průtrž mračen s kroupami.

   

Za organizátory akce doufám, že se všem turnaj i program líbil a opět se na písku potkáme.

 

Úvodní sada fotek : http://nemy.rajce.idnes.cz/20150530_-_Korfbal_v_pisku/

 

Autor: jakma
Vydáno: 2.6. 2015 15:04
Přečteno: 854x
Hodnocení: 2.4 (celkem 288 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.