Žáci získali 3 body

Již podruhé v sezóně se na jednom turnaji potkaly týmy Brna, Kutné Hory a Znojma. Brněnským hráčům se podařilo vydolovat z těchto soubojů další 3body.

KK Brno - TJ Znojmo MS YMCA  5:16 (2:8)

K prvnímu utkání tohoto hracího dne nastoupilo domácí Brno proti oslabenému soupeři ze Znojma. Hosté přijeli pouze se šesti hráči, ale i přesto pro své zkušenosti a výškovou převahu byli favoritem utkání. Rozhodující náskok si Znojmo vybudovalo již v prvním poločase, když sérií 7 košů v řadě odskočilo na 2:8. Do druhého poločasu nastoupili brněnští lépe a dařilo se jim i lépe vzdorovat soupeři, ale na každý jejich koš přišla ihned blesková reakce znojemských.

Sestavy a koše:
KK Brno: Svobodová 2, Dusová 1 (21.Hastíková), Jemelíková, Pléhová 1 - Šálek 1, Kovář, Dlapa (21.Sázavský), Lorenz
Znojmo: Filipovszká 5, Klinerová 2, Fialová - Žák 3, Holík 2, Hon 4

TJ Znojmo MS YMCA - SK AFK RESPO Kutná Hora  16:6 (7:2)

Ve druhém zápase nastoupilo 6 hráčů Znojma proti 7 hráčům Kutné Hory. Znojemští hráči nastoupili podobně jako v předchozím utkání a šli od začátku do bodového trháku. Poločasový stav 7:2 jim dával klid do druhé části, kde v poklidu navyšovali své vedení až na konečných 16:6.

Znojmo: Filipovszká 3, Klinerová 2, Fialová 2 - Žák 5, Holík 3, Hon 1
Kutná Hora: Šibravová 1, Mensová M. 1, Mensová A., Šuhajová 2 - Luňák, Jukl, Paďouk 2

KK Brno - SK AFK RESPO Kutná Hora  9:6 (4:3)

Poslední utkání dne mezi Brnem a Kutnou Horou mělo být nejvyrovnanějším a to se potvrzovalo již od samého začátku. Dvakrát šli do vedení hosté, ale brněnským se vždy podařilo odpovědět a postupně získat mírný náskok. Ten však opět netrval dlouho a bylo opět vyrovnáno. Rozhodující odstup si vybudovalo Brno až v posledních 5 minutách na konečný stav 9:6.

KK Brno: Svobodová 1, Dusová 1, Jemelíková 3, Pléhová 1 - Šálek, Kovář 1, Dlapa, Sázavský 2
Kutná Hora: Šibravová, Mensová M., Mensová A. 2, Šuhajová - Luňák, Jukl 1, Paďouk 3

Autor: jakma
Vydáno: 20.1. 2013 19:48