Kategorie: reprezentace

Základní skupinou bez ztráty bodu

Česká reprezentace vstoupila do turnaje bez porážky a vyhrála svou základní skupinu. ČR-Wales 32:7; ČR-Turecko 33:9; ČR-Portugalsko 20:17

Česká republika - Wales  32:7 (19:5)

Všechny brněnské hráčky nastoupily do tohoto utkání v základní sestavě. Nejvíce střelecky zářila Eliška Jonáková, která dala 5 košů a stala se třetí nejlepší střelkyní utkání. Dva koše přidala Petra škrobová a jeden Marie Coufalová.

Česká republika - Turecko  33:9  (16:3)

Do druhého zápasu nastoupila dost obměněná sestava ve které se objevila z brněnských hráček pouze Marie Coufalová. Na svůj střelecký úspěch čekala až do 51.minuty a zvyšovala na 29:6.

Česká republika - Portugalsko  20:17  (7:10)

Poslední utkání mělo určit vítěze skupiny a dát mu lepší pozici do dalšího pokračování turnaje. I v tomto důležitém utkání mělo Brno zastoupení, když hned od začátku nastoupila Eliška Jonáková. V zápase zaznamenala 2 koše, kterými snižovala na 10:11 a 51.minutě přispěla k důležitému obratu (z 11:15 na 17:15) a vyrovnávala na 15:15.