Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook
Kategorie: články

Žákovský Maxikorfbal - starší žáci

Tak rok zase uběhl a brněnští žáci se opět vypravili na tohle „mini" soustředění. Letos nám počasí, bohužel, nepřálo! Nás to ovšem neodradilo a jelo se.

   

Pátek:

 

Cesta byla velice veselá, a než jsme se nadáli, vlak zastavoval na zastávce s nápisem „Chřenovice". Na místě už nás očekával Ondra a nabídl nám jiné možnosti ubytování než  stanování, ale my nejsme z cukru a pár kapek deště nás nezastrašilo. Vydali jsme se tedy na cestu, ale pouze starší žáci, mladší podlehli a ubytovali se v chatě vzdálené od nás 3 km.  

Když jsme přicházeli na místo, utrpěli jsme menší šok, když jsme spatřili hrací pole, ale i bahenní zápasy nejsou špatné. Na ploše, kde ještě loni stálo mnoho stanů, bylo nyní prázdno. Využili jsme situace a umístili si stany podle vlastního pohodlí. Páteční večer proběhl „trochu" veseleji, než se očekávalo, a nějakou tu hodinku po půlnoci všichni usnuli a zajisté se jim zdálo o výhře.

  

  

Sobota:

 

Budíček není zrovna příjemná věc, ale kupodivu nikomu nečinil problémy. Ten den se měly odehrát nějaké ty zápasy, pokud se to takhle dalo nazvat, takže o zábavu v bahenní lázni bylo postaráno. Mírně poprchávalo, ovšem při zápasu s Náchodem počasí vyvrcholilo a hráčům na hřišti dalo zabrat. Mnozí si léčivou koupel nenechali odepřít, a proto se nikdo nemohl divit, že nastala krize. Její nejhorší část byly nejspíš ponožky a obuv. Někteří měli pochyby o tom, v jakém stavu se do Brna vrátí. Večer byl o trochu klidnější než ten předchozí. Perňa nás držel zkrátka, poučil nás v rámci prevence a blízko půlnoci zapanoval klid. Kuba to měl prostě pod kontrolou! J

 

 

Neděle:

 

A už to tu bylo zase! Poslední den a s ním počasí, které malinko změnilo na charakteru. V neděli nás čekal už jen jeden zápas, a to o 3. místo s Náchodem. Během zápasů se málokdo vyhnul incidentu, jako byly například přilepené boty, občas někdo hodil i ty záda. To nám také zhoršilo výkon. Starší žáci se umístili na krásném 4. bramborovém místě (ze čtyř účastnících se týmůJ ).

 

Celý víkend uplynul jako voda a už jsme se zase balili. Cesta opět uběhla rychle a s humorem a za nedlouho nás už brněnské nádraží vítalo v dálce. Většina se rozutekla domů.

 

Příští rok vystřídá část hráčů nová generace starších či mladších žáků, která se také zapíše do historie žákovského maxíku. Ti nejmladší už ale svoji kariéru zahájili...

 

Auto : Tereza Richterová

Autor: Admin
Vydáno: 7.6. 2009 20:00
Přečteno: 1606x
Hodnocení: 2.7 (celkem 448 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tisk

Související články

Videa z bahnitých Chřenovic
Dětský maxikorfbal očima mini žačky
Maxikorfbal 2009Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.