Zápasy ve Znojmě

Po dlouhé cestě (1,5 h plná hrabání :D ) jsme se prošli Znojmem do haly. První dojem nebyl nejlepší.

Hala byla obrovská. V tak velkém prostoru jsme nikdy nehráli. Převlékli jsme se a čekali 15 minut než skončí turnaj ve florbalu.

Program a výsledky zápasů:

13.45  Znojmo - Brno B (Bystrc)      11 : 5
14.45  Brno A (Kamínky) - Brno B (Bystrc)     4 : 1
15.45  Znojmo - Brno A (Kamínky)      9 : 4

Znojmo - Brno B

Celý zápas byl napínavý. I přesto, že jsme trénovali a co nejvíce se snažili..bylo Znojmo lepší. Všech 5 košu dal Filip Kovář a tím se posunul na 2. místo střelců (mladších žáku). Ale vše není ztraceno.. 6. kolo - 5.3.2011 je další šance Znojmo porazit. (Pozn. pozorovatele o počtu košů - Filip 3, Libor 1 a Vendy 1 :-)

Brno A - Brno B

Jako předchozí zápas, byl i tento velmi zajímavý a napínavý. Od první čtvrtiny byl stav 0:3 pro Brno A. V poločase to vypadalo stejně. 1 Minutu před koncem zápasu dal tým Brno A koš. Filip Kovář dal alespoň ten jeden náš koš. Ale času bylo málo. Po padnutí koše zápas skončil.

Brno A - Znojmo

Tento zápas byl vyrovnaný. Koše sice padaly, ale většinou pro Znojmo. Přesto, že dalo Brno A opět 4 koše, na výhru to nestačilo. Konečné číslo bylo 9:4 pro Znojmo.

Po takovém zápase se Brno - Bystrc vydalo na autobus a Brno - Kamínky na vlak.
Přesto, že jsme Znojmo neporazili, byl to skvělý zápas. Příště to vyhrajeme a to s nadhledem. Stačí více tréninku a více motivace.

Autorka článku : Míša Dusová

Autor: Admin