Přidat k oblíbeným | Nastavit jako domovskou stránku | přihlášení | registrace | seznam uživatelů
Sezóna 2017/2018

A tým - 1.místo

EuropaShield - 3.místo

B tým - 5.místo

Dorostenci - 1.místo

Starší žáci - 1.místo

Mladší žáci - 3.místo

Minižáci - 1.místo

 

Český pohár žáků

Starší žáci - 4.místo

Mladší žáci - 2. a 3.místo

Minižáci - 1. a 2.místo

Korfbalový kemp
Facebook

Zpětný pohled na Den náborů na Kraví hoře

Pohled na Den náborů očima Veroniky Malinové, která se ho za náš klub zúčastnila. A nejen, že má v našem Korfbal klubu obě své děti, ale také bude v tomto školním roce vést korfbalový kroužek na ZŠ Hamry v Maloměřicích.

 

Můžu si to zkusit? Korfbal - to neznám, jak se to hraje? Takovéto otázky a mnoho dalších jste mohli zaslechnout v sobotu 10. září, pokud jste navštívili brněnskou Kraví horu. Konal se zde Den náborů, při kterém se mohly prezentovat sportovní kluby a organizace a oslovit tak případné zájemce. Vše bylo pojato ve velkém, podle organizátorů zde mělo být k vyzkoušení okolo 40 různých sportovních aktivit a korfbal samozřejmě nechyběl.


I přes horké počasí byla návštěvnost a chuť sportovat veliká. Na našem stanovišti si střelbu na koš vyzkoušelo mnoho dětí i jejich rodičů, kteří zavzpomínali na svoje sportovní začátky, případně chtěli dokázat ratolestem, že taky umí. Zájemců bylo často tolik, že si dokonce museli na své pokusy počkat. Některé děti se s korfbalem už setkaly při ukázkách na základních školách, jiné si odbyly svůj premiérový hod právě v tento den. Rodiče pak získali informace, kam s dětmi zamířit do kroužku, případně se seznámili s pravidly.


Reklamu korfbalu překvapivě dělali i sportovci ze sousedních dvou stánků, které patřily brněnským basketbalovým klubům. Ani jejich hráči neodolali kouzlu žlutých košů a v průběhu celého dne zkoušeli svoji přesnou mušku právě u nás. Je vidět, že korfbal spojuje nejen kluky a holky do jednoho týmu, ale i sportovní nadšence obecně.

 

Závěrem musíme našim dobrovolníkům Malinovým, Sáře a Badymu poděkovat za jejich ochotu a čas, který obětovali této akci.

Zprávu z celé akce najdete také na stránkách Brněnského deníku zde.

Autor: Peter
Vydáno: 16.9. 2016 18:15
Přečteno: 490x
Hodnocení: 2.5 (celkem 110 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)

print Formát pro tiskPřidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Uživatel  
Heslo

Registrace >
Zapomenuté heslo >

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.